Wpis z mikrobloga

Ok, teraz tak na serio do mniej ogarniętych kuców - właśnie przegraliście przyszłość Konfederacji.

W wyborach prezydenckich nie chodzi o promocję partii, promuje się jedynie kandydat. Jako, że to pierwsze wybory prezydenckie Konfederacji, mają one większe znaczenie, niż np. w przypadku PiS, PSL cz KO. Pięć lat bezliderowe Razem wystawiiło Zandberga i od tego czasu Zandberg TO Razem - on jest komunikatem partii do wyborców.

Dokładnie to samo dzieje się w Konfederacji. Aby przekonać kogokolwiek spoza żelaznego kucowego elektoratu, Konfederacja MUSI być zjednoczona, mówić jednym głosem. Od teraz będzie to głos Krzysztofa Bosaka. Jego poglądy będą poglądami Konfederacji, jego wypowiedzi - wypowiedziami Konfederacji. I tego już się nie zmieni.

Skrzydło Korwina ma teraz dwie opcje:
a) udawać, że nic się nie stało, być nieznaczącym dodatkiem do Narodowców (coś jak Zieloni w Koalicji Obywatelskiej) i razem z nimi budować partię Narodowo-socjalistyczną;
b) po raz kolejny zacząć budować nową partię (może tym razem się uda!).

#neuropa #polityka #bekazprawakow #korwin #konfederacja #4konserwy
NapalInTheMorning - Ok, teraz tak na serio do mniej ogarniętych kuców - właśnie przeg...

źródło: comment_64jLwDPjNo0XYEO86UzPJq3mFECcorZw.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: Zgodnie ze statuem partii Korwin "Każdy członek Partii może zostać ukarany karą dyscyplinarną za nieprzestrzeganie postanowień Statutu, regulaminów i uchwał wydanych na jego podstawie, a także za postępowanie sprzeczne z programem Partii lub za innego rodzaju działania na szkodę Partii, zwane deliktami dyscyplinarnymi."
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning:
W jaki sposób przegrałem skoro nawet na to wpływu nie miałem? Nigdy nie oddałem i nie oddam głosu na żadnego Narodowca - Bosak i Winnicki w sejmie to jakieś #!$%@? nieporozumienie, błąd w sztuce.
  • Odpowiedz