Wpis z mikrobloga

Dzisiaj normictwo się rozpanoszyło, zgraja psychologów za 5 zł, która znak równości stawia między lenistwem a depresją. Myślą, że mogą sobie nami wycierać mordy, kiedy tylko nie mają roboty, a siłka jest zamknięta i nie mają co robić.

Dodaje ponownie, bo tam przekląłem.

#przegryw #przemyslenia #fobiaspoleczna #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #depresja
p.....k - Dzisiaj normictwo się rozpanoszyło, zgraja psychologów za 5 zł, która znak ...

źródło: comment_ENerxIMhFUG84fZxwKYV6Nr9Hee4aaBP.jpg

Pobierz
  • 19
@polskipolaczek: ale się ją leczy. Ja biorę medykamenty, ich zestaw który przez kilka miesięcy był testowany, aż wypracowałem z lekarzem taki który jest najbardziej optymalny.
Tu każdy ma depresje, chociaż nigdy nie byli u psychiatry, o psychologu nie mówiąc.
To się normalnie leczy, na różne sposoby, nie tyko tabletkami.
@polskipolaczek: @Apustaja: zmień lekarza. Ja dobrałem trzy leki po których problemów praktycznie nie mam. Czasem jestem senny to biorę mniej. Znajomi którzy też się leczą mają całkiem inne leki, czasem połączone z psychoanalitykami.
Leki tego nie wyleczą, mogą zniwelować problem, zrobić, że będziesz po nich czuł się lepiej. To siedzi w głowie i... zmień lekarza :) Pogody ducha i szczęścia w życiu życzę mordo ( ͡° ͜ʖ ͡
@Apustaja: tyle że wiesz, denerwuje mnie "moda" na posiadanie depresji. O jakie to oczywiste że jak sobie nie radzę w życiu to MUSI być depresja. Wiem że mnie rozumiesz (°°