Wpis z mikrobloga

Znalazlem nowe hobby - trollowanie polskich kierowcow PRZEPISOWĄ jazdą XD mordka sie usmiecha jak sebixy nie moga wyprzedzic a musza jechac za mną z maksymalną dozwoloną prędkością xD A gdy ktos siedzi na zderzaku to delikatnie zwalniamy o 5kmh :3 Chyba zaczne krecic jakieś vlogi z najlepszymi akcjami, bo dzis juz dwoch mi mrugalo zebonami po plecach XD
#polskiedrogi
  • 106
@hadesPL Czyli jeździsz tak jak na zachodzie. Tam jakoś ludzie przestrzegają przepisów. Np w Holandii pod Amsterdamem jest 6 pasów ruchu na autostradzie i ograniczenie do 100. 99% aut jedzie przepisowo. Miałem taką sytuację, że trochę za szybko przejechałem po parkingu Lidla i dostało mi się po uszach od pewnego małżeństwa (lvl ok 30) i słusznie. Sam się tak nauczyłem jeździć, czasami to trochę wkurzające kiedy jadę krajówką w Polsce i co
: Nie no fajne hobby, być złośliwie uciążliwym względem drugiego człowieka.


@wykopsowa: o #!$%@? czy ty tak na serio? przepisowa jazda jest uciążliwa? podaj model samochodu i końcówkę rejestracji, żebym wiedział na jakiego dzbana uważać na drodze


jak ci się nie podoba bezpieczna i przepisowa jazda to wynajmij sobie tor, albo zmień samochód na słabszy jak cię tak korcą jego konie pod maską
Taka jazda jest ok jak masz do przejechania 5 km, ale nie 100.

@Yelonek: Jechałem 50 km.

@niochland: Tak ja tak serio:

o #!$%@? czy ty tak na serio? przepisowa jazda jest uciążliwa? podaj model samochodu i końcówkę rejestracji, żebym wiedział na jakiego dzbana uważać na drodze

1. Nigdzie nie napisałem, że przepisowa jazda jest uciążliwa.

jak słyszę takie #!$%@? to najchętniej w sytuacji gdyby ktoś mnie tak śledził na
Nie jest bezpieczniejsza, powodujesz wiele innych zagrożeń jazdą mocno poniżej dopuszczalnej prędkości, nawet w polskim prawie grozi ci za to mandat.


@ostiumUrethraeExternum: Nie jest prawdą to co piszesz. Za jazdę 60-70 poza zabudowanym na drodze, którą jechałem nikt nie da mi mandatu, bo była to jazda zgodnie z przepisami ruchu drogowego. I w odniesieniu do tej konkretnej drogi, była to jazda dużo bardziej bezpieczna.
No w #!$%@? złośliwość, nie łamanie przepisów.


@Murasame: A jak nazwać tą szczera radość, że się z Tyłu ktoś denerwuje, jak nazwać to celowe zwalnianie i doprowadzanie do do jeszcze bardziej niebezpiecznej sytuacji na drodze?
@hadesPL: to ja ci powiem lepiej: codziennie robię trasę przez wiochę gdzie na jednym albo drugim jej końcu tak 2/3 razów jak jadę stoi policja i suszy. No to tam jadę idealnie 40. Bo już raz mnie tam złapali i 6 punktóœ wpadło :/

no i najlepsze jak za mną tacy wkurzeni jadą, nawet jak widzę że jednak policji nie ma, to twardo do końca zabudowanego jadę 40

już już chcą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@hadesPL: kiedyś w ramach testu postanowiłem sprawdzić ile pali jakieś tam auto podczas przepisowej jazdy. Jechałem po dziewczynę z Warszawy w okolice Płocka. Na drodze jednopasmowej był remont i przez parę kilometrów było ograniczenie do 30. TIR zaczął na mnie trąbić i świecić mi długimi bo jechałem przepisowo na remontowanym odcinku drogi XD