Wpis z mikrobloga

Witam. Natomiast dzisiaj odpada sklep ABC, który miał 41.26% głosów i zajmuje 4. miejsce. Oczywiście głosujecie na najgorszą sieć sklepów. Do dzieła!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
Pobierz
źródło: comment_HKABjXH3F1P68BKmbj2PFdD6CGBm1JGT.jpg

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZY SKLEP:

  • Żabka 19.3% (298)
  • Carrefour Express 42.2% (652)
  • Delikatesy Centrum 38.6% (596)

Oddanych głosów: 1546

  • 16
Carrefoury to takie piździki do których się chodzi po piwo i zupkę chińską.


@w2kn2e: ja znam Carrefoura w którym kupisz nawet grabie i sanki i w którym jest ponad 30 kas, także piździkiem bym tego nie nazwał.
Delikatesy w sumie nie pasują do tego zestawienia. Tam można kupić mięso i ser na wagę, wybór produktów przemysłowych jest jak w hipermarketach, jest zawsze duże osobne stoisko z pieczywem i kasy z taśmą, często dwie albo więcej. Żabki i Carrefoury to takie piździki do których się chodzi po piwo i zupkę chińską.


@w2kn2e: A widzisz, mam zupełnie odwrotne doświadczenie, delikatesy są jak żabka, a carrefour express to po prostu mniejszy
@Glacial: aha. czyli delikatesy centrum i carrefour express są tańsze.
to chyba na innych planetach żyjemy.
głosujemy tutaj na najlepszy sklep a nie najtańszy, nie widziałem w życiu w niedzielę niehandlową otwartych delikatesów centrum ani carrefoura, a w tym państwie-chlewie jest to bardzo mocny argument za "lepszością" sklepu.