Wpis z mikrobloga

Mirki jak według was wyglądał by idealny opis ogłoszenia z samochodem? Co musi zawierać? Będę chciał wystawić niedługo moje auto z polskiego salonu z pełną historią i oryginalnym ale ciężko sprzedawanym przebiegiem 220k, więc teoretycznie mogę napisać książkę na jego temat, ale widzę ze na otomoto niektórzy w opisie dają 1 zdanie.
#motoryzacja #samochody #pytanie #kiciochpyta
  • 7
@Emtemic: Ja się nauczyłem, a uwielbiam auta i miałem w swoim 32 letnim życiu już z 35 aut. Że długich opisów nikt nie czyta.
Janusze mają to w dupie, byle był komplet łysych zimówek gratis to będą szczać do butelki w czasie jazdy do ciebie żeby nie tracić czasu po stacjach bo nie daj Boże ktoś go uprzedzi.
Napisz:

"Krajowy, z salonu w pełni sprawny od nowości w rodzinie. Zapraszam do
@Tonari_Totoro: Czy jak w opisie dam że nie sprzedam auta komisom to osoby które będą proponować 30% ceny auta i że podjadą za 15min nie będą dzwonić? To 2 auto które sprzedaje, 1 wziął kolega wiec nie wiem jak się za to zabrać :D
Mirki jak według was wyglądał by idealny opis ogłoszenia z samochodem?


@Emtemic: Zobacz jakie opisy mają handlarze. Skopiuj ten opis i tyle. W ogłoszeniu nie pisze się faktów o samochodzie, a tylko reklamę samochodu, czyli wyposażenie + "stan idealny, okazja, xenon, klima, full opcja" - tylko to przyciąga klientów.
@Emtemic: No właśnie, a 90% ludzi dzwoni, przyjeżdża ze szwagrem, oglądają i kupują (nigdy nie sprawdzając historii auta, nie pytając nawet o vin, wiele miałem przypadków że ludzie nawet już wyciągając gotówkę nie sprawdzili vinu - to sam im o tym przypominam żeby chociaż porównali czy dokumenty są od tego auta co im sprzedaje czy od innego)