Wpis z mikrobloga

@TurboDynamo: Efektu potwierdzenia xDDD opartego na badaniach? no ale jedne badania są dobre inne zle xDDD zależy od tego czy potwierdzają twój smieszny wpis czy mu zaprzeczają.

Poprosiłem też o badania potwierdzające ten bullshit który wypisujesz, ale widocznie to było zbyt dużo i byś się tylko jeszcze bardziej skompromitował.
to ja poprosze wyniki twoich badan bo janja zadne sie nie powoływalem


@TurboDynamo: pisałeś o jakichś badaniach które kwestionują przegrywy a zamiast tego opierają się na tym co im napiszą na reddicie czy na tym tagu, tyle że na tagu niejednokrotnie widziałem wpisy gdzie były linki do badań potwierdzających wiele z założeń przegrywów.

Oczywiście ty to przedstawiasz prześmiewczo żeby je zdyskredytować, porównujesz do jakichś "eksperymentów na tinderze" które wbrew temu jak
pisałeś o jakichś badaniach


@George_Constanza: nic takiego nie pisalem

Oczywiście ty to przedstawiasz prześmiewczo żeby je zdyskredytować, porównujesz do jakichś "eksperymentów na tinderze" które wbrew temu jak to moze wyglądać wcale nie są takie głupie (trzeba mieć po prostu kawałek mózgu żeby odpowiednio zinterpretować pewne zachowania, nie tylko zachowania niebieskich


@George_Constanza: nie przedstawiam przesmiewczo. Kwestionuje tezy niepoparte badaniami. Od kiedy nauka jest prześmiewcza?

No to gdzie te wyniki?
@George_Constanza: była normalna dyskusja, ale już usunął. To wkleje tutaj.

@TurboDynamo: po prostu pisze ci że piszesz głupoty totalne nie mającpojęcia i próbując na siłe być mędrkiem xd
Dla mnie nie dziwne, dla ciebie chyba dziwne że w realu ludzie oceniają sie na podstawie wyglądu, bo ty twierdzisz że tylko na apce. Również na apce wolą przystojnych? Brednie. Mi odpowiadają osoby z tindera tak jak przelewy internetowe, bo to kwestia
@pijekubusplay: usunąlem bo uznałem ze nie bede kopał sie z koniem. Nikogo nie przekonam bo #blackpill opiera sie na wierze. Trudno, mozesz uznać ze masz racje jeżeli to dla ciebie ma znaczenie.
Niemniej to nie znaczy ze albo ja albo ty jestesmy głupi, po prostu mamy inne zdanie na jakiś temat. Dalsza dyskusja ani tym bardziej obrazanie nie ma sensu .
@TurboDynamo: Do blackpilla nie piłem. Bardziej do bzdur jakie pisaleś o nofapie (nie to nie jest czasownik i nie walenie nie zmieni ci życia) https://www.nadopaminie.pl/2019/05/dla-kogo-jest-nofapchallenge.html
I tag przegryw nie żaden fenomen tylko serio brzydcy ludzie mają swój tag, gdzie sobie dyskutują a ty dorabiasz do tego ideologię jakby zmienili myslenie, umyli głowe, poszli pobiegać i cud - mordę będą mieli symetryczną z silną szczęką. Ale myśl co tam sobie uważasz.