Wpis z mikrobloga

kolejni zawodnicy na froncie XD @ZielonaLatarnia:

Produkt ma zalecane dawki podane na etykiecie, a celowe przedawkowywanie i chwalenie się tym publicznie dla mnie jest próbą zaimponowania komuś.


To jak wytłumaczycie to co wasz kontrahent biznesowy wypisywał tutaj? XDDDD
Sam zalecał, i to niejednokrotnie przedawkowywanie tego syfu.
I dlaczego twierdzicie, żę chwalenie się publicznie nie jest dobre? Myślicie serio, że każdy jest takim hipokrytą i błaznem, że boi się publicznie przyznać do zażywania narkotyków? Sprzedajecie, czy tam macie zamiar sprzedawać produkt, ktory ma potencjał do przedawkowywania w celach rekreacyjnych, to bierzcie za to odpowiedzialność XDD

#narkotykizawszespoko #cbd #wykopjointclub #420 #afera
Hissis - kolejni zawodnicy na froncie XD @ZielonaLatarnia: 

 Produkt ma zalecane da...

źródło: comment_qcuV4qUnhR5q4OEtyJ2Ojfxi4k7AItmj.jpg

Pobierz
  • 12
@FadingTears: prawdę XD przeciez to legalne biznesy są XDDD
Nawet nie wymagam od nich szczerości, bo z #!$%@? dziewicy nie zrobisz, ale niech nie zabraniają innym się wypowiadać,xddd
@Xtreme2007: ale mordeczko, ja nie mam nic do zażywania narkotyków, leków, czy czego tam się komu podoba, mi chodzi tylko o to, żeby prawdę napisali XD Nie lubię nieszczerości, obłudy i kłamstwa.
@Hissis: Nawet nie chce mi się z Tobą dyskutować, serio. Gdzie tam producent napisał, że jak zażyjesz całą butelkę to będziesz miał faze ? Ciągle mówił o dawkach terapeutycznych potrzebnych dla danej dolegliwości, jeden będzie potrzebował 2ml inny 10ml, nigdzie nie sugerował by wypijać całą butelkę. Nie widzisz różnicy w wypiciu 5-10ml w przypadku załóżmy bezsenności, a wypiciu całej butelki "by to zrecenzować i zobaczyć co się stanie" ?

Mam wrażenie,
@ZielonaLatarnia: a skąd wiesz, co producent miał na myśli, siedzisz mu w głowie?
No ale przecież cbd nie leczy żadnych dolegliwości, bo to nie lek XD
Balansujesz na granicy prawa, i chyba wiesz o tym xd
Skoro wiadomo, że produkt może być niebezpieczny przy przedawkowaniu, to dlaczego producent dalej nie stosuje żadnych ostrzeżeń? nie wprowadzil obostrzeń co do sprzedaży?
Taka poważna branża przecież jest, i bezpieczna, dbająca o zdrowie XDDDD

A,