Wpis z mikrobloga

@vieniasn: PRD: Art. 66 ust. 2. Urządzenia i wyposażenie pojazdu, w szczególności zapewniające bezpieczeństwo ruchu i ochronę środowiska przed ujemnymi skutkami używania pojazdu, powinny być utrzymane w należytym stanie oraz działać sprawnie i skutecznie.
@vargemp Podstawowa rzecz do jazdy w deszczu, w 2019 nie użyłem raczej ani razu, mimo to w deszczu widzę wszystko wyśmienicie. A jak miałem przez 6 lat sedana to nie miałem wycieraczki i też jakoś przeżyłem xD
@vargemp No nie wiem, nie czuje absolutnie żadnej potrzeby używania, woda i tak ładnie spływa z szyby, a i więcej korzystam z zewnętrznych lusterek mam wrażenie
@Migajaca_dioda: Zależy od samochodu w kombi bez tylnej wycieraczki jest lipa. Kombi ma płaski tył, jak jedziesz robi się duża różnica ciśnień i cały tył działa jak magnes na syf. Dosłownie zasysa wszystko w okół. Tak samo jest z np busami.

Weź takie same auto jedno kombi drugie hatch pojedź taką samą trasę, i w kombi nic nie będzie widać i cały tył będzie #!$%@? a hatch czysty w miare.
Jak