Wpis z mikrobloga

Patch 8.3 definicja wyśmienitości, ludzi boją się robić horrific vision z obawy przed DC, lagi, method załapało się na DC w czasie rajdu. Słyszałem też że są bugi ze zdawaniem questa za HC darkshore który nie jest zaliczany po wykonaniu XD Patch wyszedł tydzień temu, wow obecnie jest chyba jedną z najdroższych gier w jakie można grać a poziomem taplania się w gnojówce dorównuje premierze No Man Sky XD.
#worldofwarcraft
  • 7
  • Odpowiedz
@pfd3: Nie doladowalem po starcie Legionu, random sockety, farma AP, klasa ktora nie byla viable na m+.
Powiedzialem ,ze nigdy nie wroce....no coz, teraz latam na szczurze i nadrabiam co mnie ominelo xd
  • Odpowiedz
@Xemioza: Niestety ciężko nie wrócić ale to już kwestia indywidualna. Jak na to patrzeć jedyne co mogło ominąć to tylko rzeczy do grindu ( ͡° ͜ʖ ͡°) W legionie strasznie mi się podobały artefakty, ale niestety ominąłem wieże i teraz smuteg motzno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pfd3: e tam, wizje to świetny pomysł i jestem teraz najapowany na Thorgast, raid jest przezajebisty, corruption o wiele ciekawsze niz titanforging, a i podoba mi się, że w końcu zaczęli do czegoś używać starych krain. Poza problemami technicznymi patch jest nieironicznie wyśmienity

  • Odpowiedz
@Choir: Też podobają mi się horrific visions, tylko problemy techniczne ze startu tego patcha, i te teraz nie powinny występować. Największym problemem jest chyba właśnie bronienie tego co się dzieje bo blizzard bierze pieniądze, robi dziadostwo (przełożone w czasie aby działało lepiej XD) a ludzie nie widzą problemów. W skrócie to co blizzard oferuje nie jest warte tego czego wymaga, no chyba że standardy tak nisko spadły, że jest to poziom
  • Odpowiedz