Wpis z mikrobloga

Polska jest piękna i atrakcyjna! Pokażmy wszystkim, że warto ją odwiedzać.
Olsztyn - stolica Warmii, to jedno z najfajniejszych miast na weekendowy wyjazd. Czy wiecie kim były baby? Jak w dzisiejszych czasach wykorzystano fosę zamkową? Jak poznać, że maż zdradza? A może chcecie usłyszeć tragiczną historię miłosną?
Promujcie Polskę z nami - wykopcie jak najwyżej polskie atrakcje - https://www.wykop.pl/link/5304915/weekend-w-olsztynie-20-atrakcji-dla-kazdego/

#polska #atrakcyjnapolska #olsztyn #warmia #warminskomazurskie #ciekawostki #legendymiejskie #zainteresowania #wykop #podrozujzwykopem #wycieczka #historia #architektura #turystyka
PrzekraczajacGranice - Polska jest piękna i atrakcyjna! Pokażmy wszystkim, że warto j...

źródło: comment_Q2yHhNM33WwiNutRzG65TPKSKym2GT3H.jpg

Pobierz
  • 29
Stare miasto wygląda jak po przejściu Armii Czerwonej, ale tego planetarium to im zazdroszczę

No i jako urodzony i żyjący gdziekolwiek bym na świecie nie był nad morzem, doceniam te olsztyńskie jeziora i zadbane parki

A zapomniałbym, te komary wielkości autobusów to jakaś masakra...
@resuf nie chodzi o to że Kopernik, ale o te atrakcję "ławeczkę". Ja bym nie miał nic do tego gdyby to było muzeum Kopernika. Ale ławka... Atrakcja... Ławka. Rozumiesz? Przypomina mi się jak chyba w Łodzi robili oficjalne otwarcie ławki przy przystanku. Nawet prezydent był. Ławka to nie atrakcja. Zwłaszcza nr 2 na liście. Ale hehehe tego nie zrozumiesz
@resuf no dokładnie. Ławka. Nie wiem coś się tego psa uczepił. Olsztyn chce być miastem turystycznym i z tego żyć. Nawet budują obwodnicę by dało się tam wjechać bez uszkodzeń samochodu (prawie skończyli albo i już nawet jest po, nie wiem dokładnie) a główną atrakcją na większości portali jest jezioro Dlugie i ławka. Spoko że jest i ludzie sobie robią fotki przy tym, ale kto przejdzie jakąś dłuższą trasę by zobaczyć wodę
@PrzekraczajacGranice: Tak jak @Luccek: napisał. W lipcu/sierpniu można sobie przyjechać, pójść na festiwal, odwiedzić pierdylion jezior, zjeść se rybę, wypożyczyć łódkę i popływać - wszystko spoko. Jest też starówka, nie ma na niej zbyt wiele, no ale jest. Tylko że w kontekście miasta z jeziorami Olsztyn przegrywa z Giżyckiem xD który to jest prawdziwym hubem pod tym względem. Naprawdę, chciałbym nie szkalować Olsztyna (szczególnie że mam ku temu bardziej osobiste
@PrzekraczajacGranice a ostrzegliście, że olsztyniacy prawo jazdy to z chipsów wyciągają? Bo może warto o tym wspomnieć, żeby się potem taki turysta na przejściu dla pieszych nie zdziwił albo na starówce jak go auto przypadkiem potrąci albo będzie chciało potrącić XD