Wpis z mikrobloga

Co do wizyty Marka i Edka ze "złomowiska", napisałem takie pismo do discovery. Wysyłać? XD W sumie całemu światu wyjdzie na dobre, kśek będzie miał czyste podwórko, problem ałdi majora się rozwiąże...

"Szanowna ekipo Discovery, piszę w imieniu mojego wujka Krzysztofa. Prosił abym się z Wami skontaktował. Słyszeliśmy, że Marek i Edek z programu "Złomowisko" mają być u nas w Białymstoku. To świetnie się składa, bo mamy do uprzątnięcia posesje. Posesja nie była sprzątana nigdy, leża na niej jakies stare metalowe rupieci, jak wiatr porwał kiedyś parasol, tak wujkowi do teraz nie chciało się go podnieść, każdy złom, który znajdziecie na posesji jest Wasz, poza tym do zabrania są 2 samochody, które pójdą na złom, jeden stary rzęch, drugi to Opelek Asterka, a 3 to ałdi. Trzecie jest sprawne, wujek odda oczywiście ze wszystkimi papierami i jeżeli się uda to możecie państwo je sprzedać, a to z tego względu, że od czasu jak jego kochanek się wyprowadził to za bardzo mu o nim przypomina... Sam nie jest w stanie sobie poradzić z uprzątnięciem ponieważ jest schorowany i za niedługo jedzie na badania do Choroszczy. Kiedy dowiedział się, że będziecie w jego okolicach ucieszył się, że może uda mu się Was poznać i do tego pomożecie z tym złomem. Jeżeli byłaby możliwość prosiłby tylko o pomoc w wrzuceniu ok. 2-3 ton węgla kamiennego do chlewika, jeżeli zdecydują się Państwo na to i będzie taka potrzeba to załatwi Wam pomocnika Janka. Waga samochodów + złomu na posesji ok 10 ton, to może być świetny materiał. Białystok ul. Szkolna 17, jeżeli nikogo nie będzie w domu to proszę śmiało zabrać również metalową bramkę i wejść na posesję (bramka miała iść do wymiany) oraz uprzątnąć złom."( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #suchodolski #patostreamy
mt2pl - Co do wizyty Marka i Edka ze "złomowiska", napisałem takie pismo do discovery...

źródło: comment_etWSEMGIDQhiSELgfpb5nUKOjPawPFLf.jpg

Pobierz
  • 5
@Sanepik: @Deca-Durabolin: Nie mam zamiaru ingerować w wydarzenia na szkolnej, napisałem to tylko dla zabawy, w 2 minuty na kolanie. Poza tym to kontakt to discovery, zanim ten mail doszedłby do Marka i Edka to pewnie nie byłoby ich już w Białymstoku. Najlepiej byłoby tam zadzwonić, na stronie Marka jest numer telefonu, co nie zmienia faktu, ze i tak nie mam zamiaru tego robić. Chociaż uważam to za lv wyżej