Wpis z mikrobloga

Była taka szara myszka w szkole mojej (moje wpisy o niej 1 2 ) To wyobraźcie sobie, że dziś widziałem ją z tym samym normikiem... Przytulali się, wyglądali na szczęśliwych. Cóż... Przespałem swoją szanse, ryczał przeciez nie będę. W sumie nie zabolało mnie jakoś mega, troche smutno było mi ale to zrozumiałem, nie dla mnie myszka. Trudno się mówi a im szczęścia życzę.
#przegryw #szaramyszkadlaanonka #zwiazki #rozowepaski
Pobierz shakerrti1 - Była taka szara myszka w szkole mojej (moje wpisy o niej 1 2 ) To wyobra...
źródło: comment_cA2vyc2Dq6gPspoysoLLrFot5Cr5Va26.jpg
  • 30
@shakerrti1: "Cóż... Przespałem swoją szanse" Jak ty nigdy szansy żadnej gościu nie miałeś od początku ci to mówiłem xD. Jak jesteś poniżej 8/10 to nigdy jej nie miałeś, nie masz i nie będziesz miał. Wygląd > wszystko w związku. "Trudno się mówi a im szczęścia życzę." To początek drogi, by stać się cuckiem. Życzysz im szczęścia mimo tego, że na ciebie plują, a mogą to robić bo są genetycznie lepsi? Masz
@Lolistatrolista: A czemu #!$%@?ć ich? Oni nie wiedza o moim istanienu, nie mogli mnie więc opluć. Może 8/10 nie jestem ale ona patrząc obiektywnie też nie jest, caly tydzien w tych samych ciuchach i chyba nawet makijażu nie robi (Co wcale nie jest złe ale ma troche krost na mordzie) Taka troche zaniedbana ale ma cos w sobie, ze mega mi sie podobała (Wizualnie bo jej charaktreru nie poznałem) Podobno skończyła
@Lolistatrolista: Jeden gościu co mi pisał miał racje, zakochałem sie wjej wyidealizowanym obrazie który się utworzył w mojej głowie. Dowiedziałęm sie o niej kilka rzeczy od znajomego i wtedy troche z dystansem do tego podchodziłem no i następnego dnia okazało się, że jest z tym typem. Dobrze sie stalo bo ciagle o niej myslalem a teraz mam bardziej luz w tej sprawie.
@Still22lvlCrock: Ja mieszkam w Niemczech, tutaj jest tak, że w klasy 7-10 są podzielone na tych co sie słabiej uczą (tam serio same opdady intelektualne siedziały, ciapaki i łobuzy szkole no i ona xD) i na tych co lepiej sie uczyli (niemcy i raczej ci normalni uczniowie w tym ja) Żeby trafić do tej słabszej to trzeba serio... Być debilem.
@Still22lvlCrock: Nie wiem czy jest odpowiednik bo nie korzystam. A niemki to nie, nie są tak jak się mówi. Oczywiscie czasami są tak brzydkie laski, ze chce sie rzygac ale to mniejszość. Mysle, ze jakby porownac polki i niemki to niemki są bardziej zadbane i często mają lepsze kształty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@shakerrti1: nie słuchaj tych zrytych beretów z tego tagu, a tym bardziej takiego jednego co chce ci wmówić abyś się na kimś mścił czy żebyś myślał, że każdy na ciebie pluje jprd xDDD. Miałeś szansę #!$%@?łeś. Przynajmniej ona będzie szczęśliwa