Wpis z mikrobloga

#retrorecenzje -> Tag na którym będę umieszczał swoje recenzje :)

Hogs Of War - Moja druga ultra amatorska recenzja :)

Podczas rozgrywki przejmujemy kontrolę nad świniami a naszym celem jest pokonanie świń należących do wrogiej drużyny.
Gra należy do gatunku strategii turowych, czyli do tej samej co słynna seria gier Worms, jednakże tutaj możemy przydzielić każdej świnie klasę takie jak lekarz, inżynier czy szpieg który potrafi przemieniać się w elementy widoczne podczas gry oraz nie jest widoczny na mini mapie a każdą z klas możemy ulepszać. Podczas gry możemy również korzystać z czołgów oraz różnych wieżyczek.
Kampania składa się z 25 poziomów a do naszej dyspozycji oddano aż 40 różnego rodzaju broni takich jak bazooki, wyrzutnie rakiet, granaty, miny, karabiny snajperskie czy miotacze ognia i plecaki odrzutowe oraz wiele więcej wymyślnych broni dzięki którym możemy unicestwiać wrogie świnie na wiele sposób. Gra posiada również tryb wieloosobowy w którym możemy zmierzyć się z czterema przyjaciółmi.
Gra jest również przepełniona humorem, który będzie nam towarzyszył od intra do napisów końcowych, dlatego też gra jest świetnym wyborem na deszczowe i pochmurne wieczory.

Gra jest dostępna na konsolę PS One oraz PC!

+Mnóstwo wymyślnych broni i gadżetów.
+Długa i wymagająca kampania oraz tryb multiplayer
+Świetny humor towarzyszący przez całą grę.
+Możliwość korzystania z pojazdów oraz wieżyczek.
+Możliwość przydzielania świń do klas a następnie ich ulepszanie.

-Na mapie jest niewiele elementów otoczenia.
-Grafika i fizyka jest przeciętna.

Moja ocena gry 9/10

Jest to świetna gra która dostarcza mnóstwa zabawy oraz jest jedynym słusznym wyborem gdy chcesz poprawić sobie humor w deszczowy wieczór. Gra jest dużo bardziej rozbudowana niż wydane trzy lata później Worms 3D.

Mój Blog: https://gamesflame1.blogspot.com
Kanał YT: https://www.youtube.com/channel/UCH_bQFX5B4nW4fPUIebGtKg

#recenzja #gry #staregry #retrogaming #psx #playstation #gimbynieznajo #nostalgia
  • 9