Wpis z mikrobloga

Mireczki pytanko do Was. W następnym tygodniu w #warszawa mam nocną randkę z dziewczyną. Żadne z nas nie mieszka w stolicy, a pierwsza randka była na tyle udana, że trwała 3 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcemy to powtórzyć, ale tym razem chciałbym zrobić jej małą niespodzianke i zabrać ją na nocny trip po mieście, zamiast odrazu iść do hotelu. I tu pytanie do Was.

Jakie polecacie miejsca, gdzie jest ładnie/romantycznie/oryginalnie po zmroku w Warszawie? Potrzebuje z 2-3 lokalizacji - interesuję mnie tylko plener.

Daleko od siebie mieszkamy, nie widzieliśmy się ponad dwa tygodnie i zależy mi na tym, aby i tym razem było wyjątkowo.

#tinder #randkujzwykopem #randka #rozowepaski #wygryw #badoo #sloiki #stolica #wwa
  • 27
@BlackBlack: Poleciłbym Wam jakiś park, ale czytam, że to nocna randka, więc najszybciej to można #!$%@? tam wyrwać po nocy ¯\_(ツ)_/¯ Raczej standardowo, bulwary, stare miasto, ogólnie spacer wzdłuż Wisły (bardziej polecam spacerować jednak lewym brzegiem).
jak nie dajesz rady tyle to są piguły na to

@ChrystusChytrys: @PanNosaczCebula: zawsze kisnę z tych komentarzy prawików, którzy myślą że każda kobieta to wprost marzy o 10-godzinnym ruchaniu.
@BlackBlack: wjedź na Cypel Czerniakowski, tu np. https://goo.gl/maps/igmbSmaa9t7fC5Px5 tylko licz się z tym że możesz nie być wtedy jedynym amatorem nocnych schadzek nad Wisłą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
alternatywnie tu jest zjazd na Bulwary, ale to
@wykopsowa: Nie da rady. Jak wspomniałem w poście żadne z nas nie mieszka w Warszawie. O 18 kończe prace, powrót do domu, wyszykowanie sie, wsiadam w furę i odrazu jadę do WWA - na miejscu jestem koło 23:00. A następnego dnia po wstaniu jedziemy do mnie. Warszawa jest dla nas tylko takim "miejscem zbiórki". To trochę skomplikowane, szkoda czasu tłumaczyć XD