Wpis z mikrobloga

Witam w moim kolejnym #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym razem do wygrania jest kolejna gra od Paradoksu: Europa Universalis IV z dodatkami: Art of War, Common Sense i El Dorado (jak dla mnie dodatki bardzo uprzyjemniające rozgrywkę w porównaniu z samą podstawką).

Jeżeli ktoś nie wie co to za gra, to jest to typowe grand strategy w którym kontrolujemy dowolnym państwem na świecie z okresu 1444-1821 i staramy się poszerzać imperialne ambicje naszego kraju (i przy okazji nie zostać zjedzonym przez bunty albo bloby ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Żeby wziąć udział w rozdajo wystarczy dać plusa, zielonki nie biorą udziału w losowaniu. Losowanie odbędzie się w godzinach wieczornych.

Miłego WC Ryukyu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


link do HB

#steam #gry #paradox #eu4 #europauniversalis4

Wklejam losowy screenshot z gierki:
Matixar - Witam w moim kolejnym #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Tym razem do wygrania jest kol...

źródło: comment_evfZQOQwhGXvRM22gKQ6OWu62mRIfBlc.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Matixar: Kupiłem kiedyś bieda laptopa na studiach. Potrzebowalem go tylko do pisania. Aby się oderwać od studiowania chciałem w coś zagrać, ale żadna gra nie chciała się na nim odpalić, aż kiedyś kupiłem EU2 ze wzgledu na niskie wymagania i poszła pomimo przeciwności. Genialna strategia. Niecale o ile dobrze kojarzę 300 mb, ale gralem w nią chyba 2 lata, glównie Polską, tak czy siak gra mojej młodości. Ot, takie wspomnienie.
  • Odpowiedz
@Matixar @Jasper_Strauss: ja grałem nagminnie w EU3 i w Victorie(ktoś jeszcze kojarzy tą grę?). A czwórka mnie zniechęciła, że nie było od początku polskiej wersji, a teraz z tego co wiem już jest i jestem ciekaw, jak się teraz w nią gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz