Wpis z mikrobloga

Poseł PiS właśnie publicznie oskarża Mariusza Kamińskiego o wydanie mu polecenia fabrykowanie dowodów w śledztwie CBA przeciwko oponentom politycznym. Tego samego Kamińskiego, którego sąd skazał pod podobnym zarzutem, a Duda potem ułaskawił w bezprawnym trybie.

I co? I to nie jest nawet blisko bycia tematem roku. Mój kraj, taki piękny...

#polityka #rakcontent #mojkrajtakipiekny #neuropa #rakcontent #dojnazmiana #mafia #cba
adam2a - Poseł PiS właśnie publicznie oskarża Mariusza Kamińskiego o wydanie mu polec...

źródło: comment_yxZY3kNnAxPfTTH7yHIX1OWz9p6LAUpu.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
Dobrze, że wcześniej napisałeś, że "po żadnej stronie nie stoisz", bo już się martwiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@adam2a: ale co jest złego w stwierdzeniu, że Łączewski jest antypisowskim sędzią? Dla mnie to stwierdzenie faktu, walczy z reformą sądownictwa PIS, walczy z Ziobrą, wchodzi z nimi na drogę sądową, no raczej nie jest ich zwolennikiem, szczególnie jeśli wyjdzie że to co pisał "Lisowi" jest prawdą.

Kamińskiego skazał
  • Odpowiedz
ale co jest złego w stwierdzeniu, że Łączewski jest antypisowskim sędzią? Dla mnie to stwierdzenie faktu, walczy z reformą sądownictwa PIS, walczy z Ziobrą, wchodzi z nimi na drogę sądową, no raczej nie jest ich zwolennikiem, szczególnie jeśli wyjdzie że to co pisał "Lisowi" jest prawdą


@Adams_GA: Jak 90% sędziów w kraju. Wszyscy sędziowie są antypisowscy i należą do kasty trzymającej się koryta. To jest core prawackiej mitologii.

bo nie
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Naprawdę nie chce ci się tego artykułu przeczytać?

Tomasz Kaczmarek: - Między innymi podczas imprez, gdzie był spożywany alkohol, gdzie pod wpływem już upojenia alkoholowego Maciej Wąsik, a w szczególności Mariusz Kamiński, wydawali mi takie polecenia, ale byli w tym o tyle zachowawczy, że starali się, aby inni funkcjonariusze przy tym nie uczestniczyli. Podczas drogi do toalety, na korytarzu, spotykam Macieja Wąsika i on mówi: "Tomek, weź tam
  • Odpowiedz
spotykam Macieja Wąsika i on mówi: "Tomek, weź tam podkręć śrubę trochę, dopisz tę sprawę, dopisz kwestie, żeby wytworzyć właśnie takie przeświadczenie, że to jest ich własnością, tak? Nie bój się tego, rób to, bo my mamy na to dowody".


@adam2a: to tutaj masz coś na niejakiego Wąsika, a na Kaminskiego?
  • Odpowiedz
@adam2a: DO tego koordynatorzy tacy sprawni, że niemal jednocześnie do dymisji podają się szefowie ABW i CBA z powodu nieupilnowania ostatnio afer.

Swoją drogą był też jakiś wątek w sprawie afery reprywatyzacyjnej, gdzie ktoś zeznawał, że Wąsik po pijaku pobił się z kimś na weselu. O, jest:

https://wyborcza.pl/7,75398,23060006,towarzyski-uklad-wasika-i-kaminskiego.html

Ja nie wiem, to jest jakiś eksperyment społeczny, technokracja a rebours? Wygląda jakby do każdej działki dawali osobę o najlichszych kompetencjach (Ziobro, Wąsik/Kamiński,
  • Odpowiedz
@adam2a:

Kamiński w procesie gruntowym został skazany ZA TO SAMO.

W kwestii formalnej: to że został skazany za "to samo" nie mówi nic o wiarygodności nowego zarzutu. Jeśli jest tak jak twierdzą przedmówcy, że Tomek chce się wywinąć ze swojej sprawy oskarżając osobę trzecią, jest oczywiste że pójdzie w stronę podobnego czynu - własnie po to by się uwiarygodnić. Trudno żeby wyskoczył z narracją o tym, że Kamiński rozkopywał groby w
  • Odpowiedz