Wpis z mikrobloga

== ➡️ Laptop Xiaomi Pro 2019 za 3773,27 zł ⬅️ ==

Ten laptop ma konfigurację procesora Intel Core i5-8250U Quad Core 1.6GHz, do 3.4GHz oraz 8 GB RAM, preinstalowany Windows i karta graficzna NVIDIA GeForce MX250 Graphics i ekran 15.6 cala. Lekki i przenośny, jest świetnym komputerem do pracy, a nawet mniej wymagających gier,

Informujemy również, że ze względu na Chiński Nowy Rok, przesyłki mogą być wysyłane z niedużym opóźnieniem.

#gearbest #chinskiecuda #promocja
Pobierz GearBest_Polska - == ➡️ Laptop Xiaomi Pro 2019 za 3773,27 zł ⬅️ ==

Ten laptop ma k...
źródło: comment_Ec0KVSpxy6ogKFBBCCrvJdhU3BDDmUNS.jpg
  • 54
@veranoo: zależy. Jeśli gram średnio kilka gier rocznie. Jak mnie najdzie ale częściej go przenoszę. Raz jest potrzeba przejścia do innego pokoju żeby nie przeszkadzać dziewczynie w spaniu, raz jest potrzeba żeby go podłączyć do projektora a innym razem podłączyć tak żeby na domówce każdy mógł włączyć swoj utwór na YT.

Laptop na kilka lat a gdy mu dołożyłem ram to obsługuje wiedźmina. Na tych lekkich laptopach się słabo gra bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@veranoo: wiesz ze mamy 2020 i to dawno nieprawda? Sporo jest lekkich gamerskich sprzętów. Tylko trzeba mieć na nie hajs.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@p4wl: i magiczne same się chłodzą? Najwięcej w laptopach gamingowych zajmuję właśnie chłodzenie, tego się nie oszuka. Karta graficzna musi być dobrze chłodzona. No chyba że już są chłodzone cieczą, ale wątpię w to. Laptop nie służy do grania, każdy serwisant Ci to powie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@veranoo: oczywiscie ze musi być odpowiednio chlodzona. Widziałeś np. Asusy ROG z nVidiami 2060-2080? Cieniutkie i zero throttlingu.

Ale powtarzaj banialuki sprzed 10 lat mając zero realnego doświadczenia ze sprzętem :)

Ja kiedys byłem serwisantem. Taka wiedza sprowadza się głównie do zrozumienia co gdzie przykręcić, nastolatkowie się do tego nadają. Na laptopach gram od 20 lat. Miałem i mam 60 fps w ultra (tak, zmieniam sprzęt co jakiś czas na nowszy