Wpis z mikrobloga

Kononowicz to taki "bully" osilek od znecania się nad słabszym lub tymi którzy nie odpowiadaja. W amerykańskich filmach uczą ze należy się osilkowi postawić i on wtedy odpuszcza. To samo możemy zaobserwować z Knurem warmianinem. Ze on jest potężny tylko wtedy gdy mu się pozwala.
Przykład urodziny : knur rozstawia wszystkich i nagle pawelek nawet nie tyle co się stawia co po prostu mówi dobra wychodzę. I tu już widzimy ze nasz osilek zwatplil i już chce przepraszać. Paweł się nie daje i knur wraca #!$%@? do dwóch ciot. Cioty nie potrafią się postawić więc osilek czuje się silny i zaczyna nimi rządzić.
Tak to wygląda. Knur to debil a to że jest taki agresywny to wina ciotek które koło niego siedzą i mu pozwalają na to. Major przesiedzial tam 4 lata pomimo iż jest kaleką i idiota to wiedział że osilkowi trzeba się postawić jak uczą amerykańskie filmy o liceach. Stawiał mu się nawet kubek mu na głowie rozwalił. Na 4 lata knur parę razy może podniósł głos na szczura ale zawsze przepraszal i płakał. Szczur był góra

Fiodorek @Fiodorczuk cioteczko menelska ucz się od mądrzejszych ucz się od majora typa madrzejszego od ciebie :)))))
#kononowicz #patostreamy
  • 29
@maershal: jak sie czytac nie da to po co robisz sobie krzywde i czytasz a potem jeszcze odpisujesz bys musial wiecej sobie krzywdy robic czytajac moje zle interpunkcyjnie teksty?
LoL masochista?
Co do Kowalskiego to ta i jestem tez jejejbak pamietaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alfons-metody nawet tego nie czytam, tylko "skanuję" bo zdaję sobie sprawę, że jest tam jeden wielki bełkot. Chcę ci tylko pomóc i uświadomić ci twój problem, który tak uparcie ignorujesz.

jak sie czytac nie da to po co robisz sobie krzywde i czytasz a potem jeszcze odpisujesz bys musial wiecej sobie krzywdy robic czytajac moje zle interpunkcyjnie teksty?


Jak to w ogóle brzmi xD Przeczytaj sobie to na głos i zastanów się
@maershal: Ty panie od jezyka polskiego a oguem to tak sie pisze?
Trzymaj fason do konca pacanie a nie pokazujesz ze jak masz ochote to piszesz poprawnie a kiedy nie to nie.
Zero konsekwencji o debila ktory sie zwraca z pomoca do innych. Najpierw sam sobie pomoz :D
Zrozum to nie jest wypracowanie z jezyka polskiego, to jest wykop. moge pisac na telefonie moge byc russian botem i nie miec polskich
@alfons-metody No i znowu, jeden wielki bełkot.
Jestem na tagu #kononowicz ,więc te "uguem" to było pewnie nawiązanie, ale pewnie i tak tego nie zrozumiesz panie geniusz.
Jak się planuje jakiś dłuższy wysryw, to wypada ładniej to napisać aby to było czytelne.
I teraz uwaga panie geniusz, zdradzę ci tajemnicę.
Pisanie na telefonie, w internecie, na wykopie wcale nie usprawiedliwia twojej ignorancji w tym temacie.
Chłopczyku, użyj mózgu i zastanów się przez