Wpis z mikrobloga

Korzystam ze stringa i na win32 działa szybko, na win64 zamula, im dłuższy string tym gorzej, nie jest to różnica razy 2 tylko razy tysiące w moim przypadku bo obrabiam stringa w pętli. Co zamiast lub jak to obejść?

np taki kod:
gkod +=("S 0\r\n");
Puszczony 100 000 razy na win 32 zajmuje 2-3 sekundy, na win64 to już godziny.
#cpp
  • 26
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: pisze proste apki na własne potrzeby i znam to narzędzie najlepiej bo uczyłem sie programować 20 lat temu, przez co bardzo szybko mi się w tym prototypuje a później nie chce mi sie przepisywać na nic innego skoro to i tak dla siebie, a mam tez zaległości jeśli chodzi o nowe standardy. To z dziś (tak jest literówka w rozdzielczość wiem), konwersja kolorowej bitmapy na 1 bit i generowanie gkodu
pszemczyslaw - @JakTamCoTam: pisze proste apki na własne potrzeby i znam to narzędzie...

źródło: comment_vs8zr5Z4kmuoTX0jgEnWl0jkn1VRHjlk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: Kilka razy próbowałem visuala ale nigdy nie potrafiłem zgrać kursu z wersją, milirad wersji każda inna, w bcb wszystkie wersjie nawet te najnowsze wyglądają tak samo. Albo żeby zrobić coś w bcb od zera mając goły komputer to robisz tak: ściągasz bcb, inatslujesz, piszesz, kompilujesz - to szybciej niż odpalenie gołego projektu w visualu a co dopiero go ściągnąc i poinstalować heh, to nie dla mnie. Jeśli z qt jest
  • Odpowiedz