Wpis z mikrobloga

Pierwszy narysowany przeze mnie portret, w sumie w ogóle to taka moja pierwsza praca.
Wiem, że jest trochę do poprawienia i widzę niedociągnięcia, ale już po paru dniach dłubania chciałam skończyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
Portret inspirowany jakąś pracą z deviantarta.
Jeśli macie jakieś rady na płynne przechodzenie kolorów bo mam z tym problem, to podpowiedzcie :)
#digitalpainting #digitalart #rysujzwykopem #tworczoscwlasna
Pobierz Eskimoska - Pierwszy narysowany przeze mnie portret, w sumie w ogóle to taka moja pie...
źródło: comment_xZJlgpubCnA60Xd9IqhIN3olja982FHB.jpg
  • 31
@Eskimoska: brushem z tekstura duzo lepiej sie blenduje, ewentualnie smudge tool, ale srednio polecam
a pracka swietna, tez tak czesto mam, ze chec zakonczenia projektu jest silniejsza niz poprawienie mankamentow ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Eskimoska: ja rozmazuję bazową warstwę koloru, a następnie nakładam warstwy, które, nazwijmy to, wyostrzają np. cienie, światła twardym pędzlem (miękkie co najwyżej tylko z jednej strony), teksturę, szczegóły, szczególiki :)
@niewiempoco: Dzięki :)
@uwielbiamnalesniki: Dziękuję :) Faktycznie trochę tak. W sumie to nie mam warsztatu, to mój drugi rysunek na tablecie, pierwszy to był pingwin XD.
Nie uczyłam się nigdy rysunku ani nie chodziłam do szkół plastycznych. Po prostu ze sztuki zawsze miałam szóstkę hahaha. Ostatni raz rysowałam parę lat temu.
Sam sprzęt to One by Wacom (z biedry) i Photoshop CC 2017 ale chcę też wypróbować KRITĘ.