Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj natomiast odpada BricoMarche, który miał 48.86% głosów i zajmuje 5. miejsce. Oczywiście wciąz głosujecie na najgorszy sklep budowlany.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj natomiast odpada BricoMarche, który miał 48.86% głosów ...

źródło: comment_IOyuTIDGDFY96Loh28zvK0bqmYBL6VcB.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZY SKLEP BUDOWLANY

  • Castorama 7.2% (74)
  • Obi 16.2% (167)
  • Leroy Merlin 7.2% (74)
  • Bricoman 69.4% (715)

Oddanych głosów: 1030

  • 14
@oba-manigger: fajnie pokazuje to waszą biedę umysłowa.
Bo jak narazie skasowaliscie dwa jedyne markety budowlane które działają na zasadzie franczyzy i mają wpływ na kupowane towary jak i ich cenę.
Teraz pozostały same sieciowymi z odgórny narzuconym asortymentem i cenami.

Wygrał pewnie Castorama bo ma najtańsze chińskie gowno.
A gówno to jest to co wykopki kochają.
@winne: tak samo jak obi. Bo markety które mają wplyw na to żeby nie mieć chińskiego gówna właśnie skasowaliscie xD

Dlatego właśnie zalewa nas tandeta i chińskie gowno. Bo Polacy lubują się w taniości. Nie patrzą na jakość tylko ma być tanio i #!$%@?. A rabat i gratis powinno wisieć na naszych sztandarach zamiast Bóg honor i ojczyzna.

Fajnie ta ankieta pokazuje jak mocno jesteśmy jeszcze skażeni komunistycznym myśleniem.
@wielad: ale #!$%@? głupoty. Podciągasz fakty z gówno ankiety do swojej dziwacznej teorii. Wykopki głosują na sklepy, których nie znają. Z tych co odpadły kojarzę tylko PSB i to tylko dlatego, że widziałem ich logo na jakiejś reklamie. Jak myślisz, ile razy w roku w markecie budowlanym jest przeciętny wykopek? Jak musi kupić śrubkę albo pędzelek. Większość z tych sieciowych się kojarzy bo są wszędzie a #!$%@? kupuje się tam gdzie
@FrasierCrane: nie wiem jak jest w Intermarche wiem że Brico ma możliwość zamawiania produktów z poza grupy zakupowej. Sami sobie regulują co chcą mieć na półce. A o tym jest mowa w moich komentarzach jakbyś nie ztozumial.
Artykuł ciekawy ale nie wnosi nic do dyskusji o asortymencie i uwielbienia Polaków do tandety.
@oba-manigger: Materiały budowlane i narzędzia najlepiej kupować w okolicznych małych sklepach / hurtowniach. Wszelkie hipermarkety budowlane łoją klienta tak, że aż boli. Przykład: otwornice "koronki" diamentowe do gresu - okoliczny, nieduży sklep - 2 szt. za 70 zł, w Casto miałbym za tę kwotę 1 szt. Przedłużki do rur 1/2 cala, 5 cm - okoliczny sklep - ok. 7 zł, Casto - 18 zł. Z mojego doświadczenia wynika, że jeszcze jako-tako