Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wyrzucałem żyła standardowo z galerii. A on za 3 razem jak był to miał usrane ręce jakimś śledziem i do mnie ze on jest biedny bezdomny i jest zimno i popatrz jakie mam ręce i zaczyna mi spodni dotykać. Rozumiecie? Ten podludź, śmieć, menel, żul, odpad śmiał swoją usraną, śmierdzącą pełną wszystkich chorób świata łapą dotknąć moich nowych spodni z Wranglera za które dałem prawie 300pln i musiałem siedzieć X godzin w pracy. W tamtym momencie już nie mówiłem spokojnie tylko w sekundę się zagotowałem i kazałem mu wypier... i dodałem że cię zaraz połamie i zabije. Od razu wstał i poszedł a ja już miałem w głowie myśli jak mu ucinam ręce maczeta. Nienawidzę tego ścieka. Nie czuje do niego empatii żalu ani nic bo znam jego historie i wiem że sam się do tego doprowadził a poza tym ten pseudo powtarzam pseudo i mogę tak napisac człowiek kradnie, straszy klientów swoim wyglądem, zaczepia ich i dotyka a ma różne choroby i wszy do tego drze ryja śpi na stole dla klientów, śmieci przynosi do galerii, przeklina i wyzywa zwłaszcza mnie jak go wyrzucam. Tfu na menela. Moje spodnie są warte więcej niż jego życie.
#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz: U mnie w mieście była menelka p0lka bezdomna, chora na głowę, ktoś siedział w kebabie to ona waliła w szybe, zaczepiała ludzi, okropna. Też nie czuje do nich empatii. Prawda jest taka że zawsze mozna wyjsc jakos zeby gdziekolwiek pracować i sie myć. Znałem gościa co płacił 800zł kredytu, miał schizofrenie, rente, i jeszcze pracował wynajmujac pokoj u jakiegos dziadka. A to był #!$%@? konkretny. Ale robił cokolwiek a tez
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz: Dokładnie taką samą pogardą, spojrzeniem z góry i obrzydzeniem darzą Cię normiki i inni ludzie, panie przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ten żul pewnie zagadał w życiu więcej lasek niż Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dotknąć moich nowych spodni z Wranglera za które dałem prawie 300pln i musiałem siedzieć X godzin w pracy.


@Przegrywiusz: Skoro w robocie musisz okładać się z brudasami, to po wuj ubierasz tam tak drogie ciuchy? To nauczka na przyszłość imo, żeby chodzić tam ubranym bardziej po spartańsku.

zaczepia ich i dotyka a ma różne choroby i wszy


@Przegrywiusz: Jeśli ma wszy to dla dobra klientów nie powinno się w ogóle
  • Odpowiedz
@mieszko111: Mordo ale to tak nie działa xD
To że dasz namiary to niczego nie zmieni bo jego tam nawet nie wpuszcza ani do schronisk. Jego nikt nie chce a wybrał sobie akurat moja galerie i wraca jak bumerang mimo tego że tyisca osób go już wyrzucało a ja sam już kilkaset razy go wyrzuciłem. 2x ode mnie dostał wpier... Nic na niego nie działa. A nigdzie nikt go nie chce
  • Odpowiedz
To że dasz namiary to niczego nie zmieni bo jego tam nawet nie wpuszcza


@Przegrywiusz: Sam bywałem zawszony na bezdomce i wiem jak to działa. W noclegowni, a tym bardziej w schronisku gościa pogonią, ale odwszawianie należy do obowiązków łaźni dla bezdomnych. Muszą go tam przyjąć, zdezynfekować i dać byle jakie nowe ciuchy.

Gość jest już pewnie na takim etapie, że wszystko mu jedno i tak czy siak by nie poszedł.
  • Odpowiedz