Wpis z mikrobloga

Czy was też miraski tak #!$%@? ten #!$%@? automat jak dzwonicie do luxmedu, żeby zarejestrować się na wizytę? Przecież to jest jakieś nieporozumienie! Najpierw informują cię o nagrywaniu, potem po raz pierwszy wlatuje ta #!$%@? formułka „nie czekają połączenie z konsultantem, skorzystaj z szybkiej rezerwacji online...”, później pytają czy masz abonament i zaczynaja wymieniać jaki numer kliknąć żeby załatwić dana rzecz. Pod numerem jeden jest wizyta w przypadku przeziębienie i grypy, i tutaj znowu wjeżdża #!$%@? formułka „zapraszamy do skorzystania z centum leczenia infekcji, wizytę w centrum możesz umówić online...”, później pod dwójka jest wizyta u internisty, i tutaj znowu #!$%@? ta #!$%@? formułka „nie czekają połączenie z konsultantem, skorzystaj z szybkiej rezerwacji online...” (serio #!$%@??!) Następnie wymienia numerki aż do 6, czyli „inne usługi” i tutaj znów wlatuje formułka „szybciej umówisz wizytę online...” (no jakbym #!$%@? nie wiedział...) Dalej wymienia do numeru 8 i zgadnijcie co?! Tak! Kolejna formułka umawianiu wizyty online... Krew mnie zalewa, ale #!$%@?, mam do okulisty wiec klikam 6. I co? Tak! Kolejny raz słyszę „szybciej umówisz wizytę online...” #!$%@?. (°° No ja #!$%@?, a może ja nie chce umówić wizyty online? Może nie mam internetu? Albo kąkutera? Albo jestem starym dziadem i po prostu nie umiem pobrać aplikacji na telefon i założyć tam #!$%@? konta!?


Minęło już chyba z 5 minut od rozpoczęcia połączenia, a ja dalej nic nie załatwiłem... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nagle pojawia się nadzieja - proszą o podanie numeru pesel w celu przyspieszenia obsługi, wpisuję, czekam i co.....?!



Dramat! Pierwsze moje pytanie po połączeniu z konsultantką to czy jest jakiś bezpośredni numer, który pomija te wszystkie automaty? Odpowiedzi pewno się domyślacie sami.

Może ktoś z was ma jakiś tajny sposób na ominięcie tego gówna i chce się z nim podzielić? A może tak na samym początku kliknąć w jedynkę, pod która zamawia się karetkę i palić jana, że samo tak połączyło i prosić o przełączenie bezpośrednio do konsultanta zajmującego się umawianie wizyt?
#luxmed #automat #sekretarka
  • Odpowiedz