Wpis z mikrobloga

Martwi mnie zakup przez Polskę f35, nie stać nas na to i w naszych warunkach geopolitycznych nie przydatne.
Poza tym zapłacimy za samoloty a ich nie dostaniemy na nie rozliczymy się z zadań żydowskich (ustawa 447).
Najgorsze w tym że to nawet naszym zadanym przez myśl nie przeszło przy robieniu fellatio Amerykanom.
  • 15
@Variv: jednorazowego a utrzymanie to za darmo, to nie Toyota Corolla


@jcob1001 To i tak znacznie mniej niż 40 miliardów rocznie na bombelki. Wręcz grosze przy tym poziomie wydatków na socjal.
@Variv: dlatego lepiej by było to zainwestować w wojska rakietowe (obrona przeciw lotnicza i atak średniego zasięgu) lub samobieżne miny przeciw czołgowe kumulacyjne, a o uzbrojonym społeczeństwie tylko można pomarzyć
@jcob1001 Człowieku 40 miliardów rocznie jak mielibyśmy inwestować w coś innego niż bombelki to w 5 lat mieli byśmy super nowoczesna armię, naprawiona ochronę zdrowia a i pewnie na elektrownie atomowa by starczyło.
@jcob1001: oczywiście nie masz zielonego pojęcia o wojskowości prawda ? To po co zabierasz głos ? F16 też nie przydatne ?

O geopolityce też nie masz pojęcia, prawda ?

W kraju który ma dwóch wielkich przeciwników z lewej i prawej strony granicy, dodam że chodzi o Niemcy i Rosję, bycie bezbronnym to pchanie się w co najmnien okupację :p

Poza tym bez NATO nie ma Polski więc lepiej się jednak podlizywać
@jcob1001 w sytuacji kiedy jesteśmy państwem frontowym samolot myśliwski bombowy zdolny do działania w zasięgu obcej opl i samolotów to must have. W razie czego nasze f 16 muszą dopiero czekać w bezpiecznym miejscu aż f35 zrobią dla nich miejsce . Jak nie masz nieograniczonego budżetu to właśnie kupuje się najlepsze rzeczy a nie dużo tanich bo jak to się mówi biednego nie stać na tanie rzeczy
@jcob1001: to że byłeś w wojsku o niczym nie świadczy, a jeśli uważasz że f35 mają służyć do zatrzymania czegokolwiek to faktycznie, jestem pewny że nie wiesz o czym gadasz :p

Obronę buduje się kompleksowo. I nie da się kupić wszystkiego na raz :p f35 to tylko niewielka część układanki, a Niemcy raczej nie będą z nami walczyć militarne, co też świadczy i o tym że geopolityka to dla ciebie czarna
@jcob1001: mam ci wytłumaczyć jak działa geopolityka i nowoczesna armia komentarzem na wykopie ?

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym nie jestem specjalistą i nie mam w sobie tyle egoizmu aby sobie rościć prawo do tego :p

Tu trzeba wiedzy kompleksowej z wielu dziedzin, czego na pewno sam masz świadomość że ci brakuje :p I nie uważam że nasza władza czyni dobrze, ani że ma sensowną politykę