Wpis z mikrobloga

chciałbym mieć wielką pałę szedłbym sobie ulicą dumny i wyprostowany i w dupie bym miał że jakiś przypakowany typ coś do mnie burzy bo ja i tak mam wielką pałę, albo poszedłbym na imprezę i miał #!$%@? że inni odprawiają jakieś dzikie gody usiadłbym sobie z boku tajemniczo i czekał aż loszki same zagadają i byłbym pewny siebie niezależnie czy mnie polubi czy nie bo i tak mam wielką pałę i jakby się kiedyś zastanawiała skąd u mnie taka pewność siebie to po zobaczeniu mojej wielkiej pały już by się nie musiała zastanawiać życie z wielką pałą byłoby banalnie proste albo jak miałem koleżankę dawno temu w gimnazjum która mnie podrywała ciągle i częstowała marchewkami a ja się w niej kochałem i uciekałem ze strachu to przecież z wielką pałą byłoby zupełnie na odwrót i niczego bym się nie bał i bylibyśmy piękną parą mówię wam pała to wszystko nie wzrost nie wygląd tylko poczucie pewności siebie gdy ma się wielką pałę a z taką naprawdę wielką można pokonywać wszelkie przeciwności losu zdobywać szczyty i sięgnąć gwiazd
  • 31
@DigitalPasztet: Nie ma się czym chwalić, to przywilej ale i odpowiedzialność żeby kogoś nie zadźgać #!$%@?. Parę razy byłem pogryziony po mym balerinę, bo się koleżankom aż tak szczęki nie otwierały xd a przy głębokim gardle odruch wymiotny gwarantowany. Ciesz się z swojego siusiaczka xd