Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 93
Zakochałem się w CAFU. Jest to aplikacja, w której tak jak zamawia się np. Ubera tak można zamówić mobilna stacje benzynową. Przyjeżdża mini cysterna i tankuje nam auto, nie musimy nawet być dostępni, bo opłatę pobierze z karty. Koniec z traceniem czasu na stacji benzynowej. Jako bonus pół godziny wczesniej, również zamówione w aplikacji mycie i polerka. Za to tak lubię Dubaj, poziom usług jest na niespotykanym w większości krajów poziomie. Od takich, po zamawianie jedzenia, gdzie do mnie dostarcza ponad 100 restauracji czy zakupy ze sklepów bez dodatkowej opłaty, chociażbym chciał zamówić tylko butelkę wody. 24/7/365.

#dubaj #emigracja #motoryzacja #ciekawostki #blinxwdubaju
Pobierz blinxdxb - Zakochałem się w CAFU. Jest to aplikacja, w której tak jak zamawia się np....
źródło: comment_rlFVkpi0cPaOL8VrgQpBpdepwETFneem.jpg
  • 63
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Uspavanka: ja od przedostatniego deszczu nie myłem, więc trochę nie było nic widać. Dają radę chłopaki i też wystarczy otwarte auto na zewnątrz zostawić i sami sobie ogarnąć mycie, nie będą niepokoić. Mogą też dwa naraz umyć, w appce trzeba zaznaczyć które.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@EagleOfFreedom: dzięki, ale to nic szczególnego szczerze mówiąc. Nie żyjemy jakoś mocno ponad standard jeśli chodzi o białych, ale to też specyfika rynku. Biały nigdy nie przyjedzie tu pracować na tzw zmywaku (nie uwłaczając, bo praca jak każda inna i potrzebna), bo tego typu prace są zajęte przez Azjatów, więc większość z nas zajmuje stanowiska kierownicze czy dyrektorskie. Jak masz ochotę na więcej masz tam tag do zasubowania, ale, że dużo
@EagleOfFreedom: Ale miło! Dziękuję :) Dobrze wiedzieć, że są tu osoby które sprzyjają innym. Trochę przystopowałam, bo czasem wybija małe szambo po wpisach i nie chciało mi się przez to przedzierać, ale nie doceniłam ludzi takich jak Ty - mój błąd. Blinx jest najlepiej oblatany w temacie, jak mam jakieś pytania to wiem, gdzie uderzać, ale postaram się też dostarczać czasem jakichś ciekawostek. Jeszcze raz dzięki!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Uspavanka: a idz, czasami jak czytam komentarze w stylu jakim zakompleksionym burakiem jestem to mam ochotę kolejny raz usunąć konto. Najlepiej nic nie pisać albo tylko narzekać, wtedy najwięcej plusów i gorące gwarantowane. Zresztą pod Twoimi postami też się naczytałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) niektórzy chyba nie rozumieją, że żyjemy normalnie tak jak każdy powinien żyć i jakiś ból dupy się wkrada...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@storstolpe: jest trochę tzw. ukrytych opłat, internet jest droższy niż gdzie indziej ale wciąż są to jakieś pomijalne tematy i nikt Ci nie zabiera procentów od zarobków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xoes: nie wiem, miałem tu ponad 10 aut i żadne nie miało, nawet alarmu czy immobilisera nie miały, bo i tak nikt nie kradnie, ale jak dostałem powiadomienie, że jedzie CAFU to żeby nie zamykać wlewu, więc jak auto ma to pewnie da się jakoś odblokować, może wystarczy zostawić drzwi otwarte? To tak jak pisałem o myciu, po prostu zostawiasz otwarte auto, przyjeżdżają i sprzątają w środku.

@Uspavanka: i musisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@w3n5zu: pisałem wyżej. Z moich doświadczeń żaden wlew w moich autach nie ma blokady, nie ma alarmu też, ale jak dojeżdżał tankowiec :) to przyszło powiadomienie, żeby w razie czego zostawić wlew otwarty. Ale to pewnie dotyczy aut jak ktoś sobie z Europy przywiózł i milion zabezpieczeń. Tutaj benzyna 2 złote kosztuje, po co ktoś miałby kraść?