Wpis z mikrobloga

Witam #mikrokoksy, zwracam się z prośbą o poradę/podlinkowanie pomocnego artykułu. Od ponad miesiaca ćwiczę 5x w tygodniu - siłownia trening "ogólnorozwojowy" + kardio od 30 do 60 min. Staram się liczyć kalorie i nie przekraczać zapotrzebowania. Dotychczas straciłem tylko 2kg. Podrzucilby ktoś jakiś dobry trening na redukcję? Chce zrzucić z 10 kg.
  • 14
@Aranos: Masz mieć deficyt kaloryczny i więcej niż wyznaczone kcal dziennie nie #!$%@?ć :P Ja niezależnie czy robie trening siłowy, czy siłowy plus interwały/cardio etc to i tak codziennie jem 2500 kcal (deficyt, poniżej zapotrzebowania dziennego) i waga leci. Zaczynałem z 95 kg, a już jest 85kg więc działa. Jeżeli przez kolejne 2 tygodnie nie będę chudł (waga się zatrzyma) to dopiero kombinował będę i np. utne z 200 kcal, albo
@Overmort: Spoko, dzięki. Zainstalowałem sobie wczoraj apkę Fitatu i wskazuje mi, że mam zapotrzebowanie dzienne ok. 1900 kcal przy podobnej wadze, jak twoja aktualna. No zobaczymy czy będę w stanie dokładnie policzyć te kalorie i czy przyjdą wreszcie jakieś większe efekty.
może zacznij z większej ilości kcal (1900 wydaje się malutko), bo jak za nisko dasz to nie będzie z czego ucinać i bedziesz sie gorzej czuł. ja mam 2500 kcal (160g białka, 100g tluszczu, reszta weglowodany), a pracę mam lekką, tylko siłka 5 razy w tygu. waż się raz w tygodniu, zawsze rano po porannej toalecie i mierz obwód pasa. Jeżeli waga będzie spadac (obwód pasa) to nie ma co sie głodzić