Wpis z mikrobloga

@Fejteu: W sumie czułem się dobrze, ale piguła podeszła i zaczęła się pytać czy wszystko Ok, czy nie chce pić to nagle mi się mroczki pokazały i na wymioty wzięło. Może mnie zestresowała, może po prostu nie był mój organizm na to przygotowany (ʘʘ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BangerTM: spoko ja jak oddaje to na dzień dobry proszę mnie położyć i mówię że zawsze na ostanie 50ml niech mnie obserwują bo robie się słaby ale zanim wstanę pije sok z kartonu zaraz mi jest lepiej siadam na krześle obok jem batonika wypije wody i po 10 minutach wychodzę jak gdyby nic. Pierwszy raz nie wiedziałem jak to działa to odleciałem na 3 sekundy ale świadomy byłem XD tyle że
@masieg: Mnie położyły głowa w dół na chwile, dały kubek wody, tak z 5 minut polezalem, potem normalnie jak na krześle i wszystko było Ok, na nowo mogły spuszczać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BangerTM: spoko ja na widok krwi mdleję i oddałem już 4l krwi i za każdym oddaniem jest coraz gorzej hahaha jak na początku mi nic nie było to ostatnio od razu odlatuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BangerTM: przy następnej donacji powiedz żeby od razu dały w dół mi się dużo lepiej oddaje tak ;p plus dużo gadaj o głupotach z typem obok albo pielęgniarkami to wtedy wiedzą że jest ok i nic nie pyta xd