Wpis z mikrobloga

#xboxone #xbox zaszalałem i kupiłem Xbox one x i ktoś może mi wytłumaczyć co to jest ten cały gamepass lub live gold ? Rozumiem że jakiś abonament ale czy muszę to wykupić bo inaczej bez tego nie pogram offline ? Coś jak Play Station Network ?
  • 16
@tosshiro:

game pass ultimate = gamepass konsola + gamepass pc + gold

game pass = gry do grania w ramach abo = jest wersja PC albo Konsola (ultimate daje obie wersje)

gold = granie on-line oraz 1 na miesiąc gry do pogrania + zniżki na zakupy w sklepie.

Aktualnie najbardziej opłacalny jest game pass ultimate bo daje wszystko co wyżej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. PS nie
@tosshiro: W zasadzie tak. Tylko ta konsola bez neta traci sporo np sync savów, trofeów. Aktualizacje też przecież będziesz musiał robić. Chyba że mówi o tym, że ty chcesz grać po prostu w gry singlowe. To akurat brak golda nie przeszkadza.

Natomiast game pass warto sobie kupić i dobić do konta bo potem konwersja na ultimate może się przydać. Pomyśl o tym. Ja nie kupuje praktycznie gier od kiedy mam game
Tylko ta konsola bez neta


@Eugeniusz_Zua: A widzisz żeby pisał, że chodzi o Golda czy o brak neta? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chłopak napisał w poście

ale stricte do grania bez neta jest mi to zbędne ?


Co w pierwszej kolejności moż znaczyć, że w ogóle offline. Natomiast ja skumałem, że chodzi o gry singlowe.

Chillout ( ͡º ͜ʖ͡º)