Wpis z mikrobloga

#dolnyslask #opolskie #wroclaw #opole #autostop #wolontariat #kiciochpyta #pomagajzwykopem
Cześć :) jako że mam urlop od 10 do 14 lutego (plus dwa weekendy) i totalnie brak na niego pomysłów pomyślałem o jakims wolontariacie... ewentualnie może komuś przydała by się moja pomoc czy ma pomysł na inną aktywność dzięki której będę miał zajecie które odciągnie moje myśli... Fajnie by było jakby miało ono jakiś większy sens dzięki któremu poczuje się potrzebny. Pochodzę z Katowic ale wolał bym zmienić na ten krótki okres otoczenie żeby nie dostać #!$%@?. Piszę na tagu waszych województw gdyż obawiam się że dalej mój 20 letni golf może niedojechac. Oczywiście za wykonaną pracę nie liczę na nic prócz noclegu. Posiadam nienaganny wygląd, kulturę osobistą i wysoko rozwiniętą inteligencję emocjonalną oraz logiczną. Jeżeli ktoś z was ma jakiś pomysł (konkretny a nie zadzwoń na infolinię wolontariatu xyz) to proszę o informacje na priv. Pozdrawiam
Ps. W grę wchodzą też inne województwa powiedzmy +/- 300 km od centrum Śląska.
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@FRNC nie pomogę w tym terminie, ale życze powodzenia. Kiedyś zgłosiłem się do MDK w swoim mieście i opowiadałem dzieciakom o swoim życiu, punktach zwrotnych itp. Bardzo wartościowe doświadczenie. Oby Twój wolontariat odmienił Twoje życie :)
  • Odpowiedz