Wpis z mikrobloga

@alcherix_1: Bo większość normalnych ludzi ma to w dupie, życie nie opiera sie na cpaniu. Druga część to ludzie palący ale majacy własną hodowlę/towar dla których nic to nie zmieni pozatym ze w większości są sceptyczni co do legalizaji zracji efektów jakie zaobserwowali u swoich byłych znajomych.
Dla przemyslu tytoniowego będącego obecnie w odwrocie trawa jest wybawieniem jezeli chodzi o przychody szczególnie ze z racji mozliwosci i doswiadczenia w przypadku legalizacji
@alcherix_1: tobie się wydaje, że ludzie chcą legalizacji. Kto tego chce? seba i karyna. Zapytaj się Janusza czy grażyny 30-50lat czy chcą. Nie chcą legalizacji bo po pierwsze a) po co, na co to komu b) dzieci będą ćpać c) w telewizji o tym mówią i ludzie umierają.
@Krosser556677: acha, czyli skoro ty przez rok jarałeś jak wariat aż ci się #!$%@?ło w głowie, to teraz według ciebie nie powinno być legalizacji, żeby dorośli ludzie którzy mają trochę więcej oleju w głowie niż ty, nie mogli sobie legalnie raz na jakiś czas zapalić? Niezła hipokryzja... Wyobraź sobie że są na tym świecie ludzie którzy palą 30, 40 lat i czują się lepiej niż 20letnie przegrywy które przejarały się w
@Bruno76: Mam 23 lata i zaczalem palic nałogowo od 21 roku zycia.Gowno prawda i tak wpadniesz w ciag tak czy siak bo wielmozny kolega nigdy nie jaral.Znam to po sobie.Po za tym mam mieszkanie,prace,samochod.Nie gloryfikuj tej rosliny jak gowno sie znasz stary.Mialem takie samo podejscie 2 lata temu i uwierz mi wiem co piszę.Uzaleznia psychicznie jak i fizycznie (bezsennosc) i niszczy plany na zycie.
Ale jak sie jara 2 razy na
@Krosser556677: takie historie i to co ci się wydaje, to może robi wrażenie na innych 23 latkach :) Nie mów komuś kto się zna lepiej, że nie wie o czym mówi, bo tylko się ośmieszasz kolego. Też podobno teraz palisz 2x w tygodniu, więc za chwilę znowu będzie 3,4,5x? A może nie będzie, bo trochę dorosłeś? Czas i doświadczenie nas zmienia, ale jedną z bardziej irytujących rzeczy w temacie zioła są
@Bruno76: Nie bedzie.Chodzi mi o to jak zaczynałem 2 razy w tygodniu potem 3,4 razy.Może postawmy sprawę jasno nie mam nic do legalizacji ale gloryfikowanie tej rośliny jako lek na wszystko żenada.Oczywiście że wiem lepiej niz ty bo mam doswiadczenie z jaraniem a ty pewnie nawet tego na oczy nie widziales.I teraz wielkie oburzenie bo kolega z doświadczeniem napisał swoje spostrzeżenia jak to tak.Można napisać że dorosłem.