Wpis z mikrobloga

@Krosser556677: zależy do człowieka ja pale regularnie już wiele lat czasami prawie dzień w dzień przez dłuższy okres ale normalnie stopuję i teraz prowadzę miesięczna przerwę od początku stycznia by coś lepiej czuć bo tygodniowa w moim przypadku nic nie daje
pale regularnie już wiele lat


@PalaczTHC: Palenie reguralne to pojecie względne. Sam pale regularnie (nie licząc ostatnich 3 msc) wiele lat tylko w moim wypadku sprowadzało sie do waporyzacji 2-3g na miesiac gdzie towar albo własnej produkcji, z drugiej strony miałem znajomego co palił też regularnie - codziennie skręty z przerobem 100g na msc domestos haze
obecnie sie odkleił odszedł od partnerki i czasmi go widać na mieście w brudnych szmatach.
@Krosser556677: jak jarasz to widzisz to bardzo niekrytycznie, no bo to tylko hehuana a nie walenie w kociol codziennie jak jakis menel. Ja jestem czyms lepszym pale NATURALNE ziolo, przeciez snoopdog jara codziennie XD i koledzy a prawada jest taka ze Mj robi gowno z mozgu jak kazdy inny drag i tez mocno uzaleznia. Klucz to jarac bardzo rzadko raz na miesiac ale szczerze kto tak pali... ciekwi mnie jak bardzo
@Hanysek: To napisze ci mordo tak że zgadzam się z tym w 100% co napisałeś.Mi nawet uaktywniły się schizy fobie z dzieciństwa ale w pore się ogarnąłem.A swojegu czasu myślałem ze jestem chory psychicznie xD Ale bym to miał nawet na trzezwo a tak nie jest.Teraz jaram systemem 2 razy na tydzień a od lutego zamierzam 2 razy co 2 tygodnie.Roslina ma potencjał jak jarasz mało wtedy widzisz swojego problemy z
@lazer: tygodniowa przerwa byla czesto robiona jak juz zadne bonio ani nic nie klepalo. Tydzien sie spalo #!$%@? ale warto bylo dla 3 pierwszych gramow () @Krosser556677: no ja tez zakonczylem kariere marihuanisty na fobiach i depresji przez ponad rok do siebie dochodzilem ¯\_(ツ)_/¯ za bledy sie placi
@Krosser556677: nie każdy jest obdarzony genami pozwalającymi na palenie zielska, niektórym raz wystarcza bo w głowie zaczyna się dziać inaczej i to jest dyskomfort, są jednostki które palą codziennie dają radę ale i tak są pod wpływem narkotyku i pewnie bez było by może lepiej a z pewnością inaczej, nie dla każdego to tak jak alko, jeden będzie #!$%@?ł a drugi będzie bawił się jak dziecko