Wpis z mikrobloga

@Hanysek: płat czolowy odpowiedzialny za pamięć i ogólnie myślenie. Marihuana wplywa na pamięc bo zostaje zaburzona praca płatu czołowego. Czy sie regeneruje to nie wiem.
  • Odpowiedz
@Krosser556677: ja na pamiec i koncentracje nie narzekam. Raczej na szereg innych objawow jak zanik inicjatywy, apatia, obniżenie uczuciowości wyższej, obnizony nastrój wszystko to pasuje do objawow zaburzenia pracy platu czolowego...
  • Odpowiedz
@Krosser556677: 14 miesiecy bez Mj leki na depreche odstawione od 2 miesiecy i o ile juz nie czuje sie beznadziejnie to nadal czuje sie wyplukany emocjonalnie. Malo co mnie cieszy i rusza. Dieta jest bdb i sport oczywiscie 3 razy w tygodniu.
  • Odpowiedz
@Krosser556677: @Hanysek: mogę potwierdzić to co piszecie, palenie strasznie uzależnia. Paliłem nałogowo, dzień w dzień, z pojedynczymi dniami przerwy przez 8 lat. Nie były to wielkie ilości, ale regularność palenia już wskazuje na to, że coś jest nie tak. Od lutego 2018 zapaliłem jeden raz, w październiku zeszłego roku (swoją drogą bardzo źle się czułem). Rzuciłem bo po prostu zacząłem dostrzegać jak ciężko mi się żyje z tym nałogiem. Co
  • Odpowiedz
@konsonanspoznawczy: No tak dlatego nie palę juz codziennie.Psychodelik to jest mocny w #!$%@?.Aktualnie jak napisałem palę 2 razy na tydzien i jest git.Ale cel tego postu mial uswiadomienie innym ze to nie jest w cale taka bezbronna roslina.
  • Odpowiedz
@Krosser556677: nic się nie #!$%@?, po prostu jesteś pod wpływem, thc siedzi w organźmie do trzech miesięcy i tyle musisz nie używać aby wrócić do normalności. no chyba że palisz przed rozwinięciem się mózgu czyli przed 18 rokiem życia, nie rozwiniesz tak mózgu jak byś go rozwinął bez thc i w rezultacie będziesz miał mniejsze iq niż mógłbyś mieć
  • Odpowiedz
@egonszef: 5 razy paliłem w wieku 16 lat.Potem dopiero od 21 roku życia.Wiem mordo dlatego sie nie przejmuje.Od lutego planuje jarac co 2 tygodnie 2 razy w tygodniu.Po malutku do celu jedynie sie ciesze że w mózgu wszystko git.Powiem ci post bardzo mnie podniósł na duchu.
  • Odpowiedz