Wpis z mikrobloga

Elie Saab - Essence No.3 Ambre jest cudowne! Piękna kremowa ambra od samego początku, która przechodzi z czasem w słodki rum z kadzidłem. Drydown to dla mnie bardziej łagodny i o klasę lepszy Bentley for Men Intense. Z kolei wąchając z atomizera czuje hybrydę Coca Cola Cherry zmixowana z Dr.Pepper, świetne! Uważam, że zapach mógłby być równie dobrze zamknięty we flakonie Amouage. Mamy tu jakość składników na bardzo wysokim poziomie, a gdy dodamy, że cena za 100ml czegoś co zmiata 90% mainstream'owych popłuczyn stojących na półkach w Douglasie, nie przekracza 250zl to mamy w mojej skromnej opini steal. Zapach utrzymał się na mojej skórze trochę ponad 8 godzin co uważam za świetny wynik, dniówkę w pracy bez problemu zaliczy. Bardzo polecam sprawdzenie tego gagatka, dla miłośników ambry i kadzidła obowiązkowo!()

Btw. Pozdrawiam wszystkich, którzy psioczyli na parametry Tom Ford Grey Vetiver EDP, Batch A79 to petarda niesamowita ( )
#perfumy
mekekeke - Elie Saab - Essence No.3 Ambre jest cudowne! Piękna kremowa ambra od sameg...

źródło: comment_3UXNbQhnIxL5095xfGkj8WSk1qOgUKBC.jpg

Pobierz
  • 15
@kakkerlak: ja zostawiam sobie 50ml a drugie 50ml bierze @MMM22 więc może on będzie chciał się podzielić, a jeśli nie to mogę trochę odlać. Tylko że GV jest z Douglasa więc najtaniej nie mam ale i tak nie ma źle bo dałem 92euro