Wpis z mikrobloga

Zamówiłem paczkę z GLS. Wczoraj do mnie dzwonią czy dotarła paczka i bym podał im numer paczki której sami szukają xD. Ja mówię, by przesłali numer paczki mailem bo z 10 rzeczy zamówiłem na allegro i nie wiem która idzie ich kurierem.

Dziś dzwonię, że nie wysłali maila a konsultant mi mówi, że:

kierowca i pojazd są poszukiwani

Ktoś chyba uciekł do Meksyku i nazywa się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko

#gls #allegro #heheszki #kurier
  • 10
@KakaowyTaboret: patrz no ! kupiłem sobie w koncu nowy telefon komorkowy bo stary juz niedomaga i w docelowym magazynie GLS z którego kurier mial mi przywiesc paczke telefon wziął i zaginął ...

Od 3 dni uzeram sie z biurokracją i wiem ze to dopiero początek kopania sie koniem
@KakaowyTaboret: mnie natomiast bardzo rozbawiło jak Pan powiedział przez telefon ze beda szukac mojej paczki za pomocą kamer :)

moja paczka wylądowała w poprzedni piątek w Czeladzi i od tego momentu jest cisza, cos czuje ze juz jej nie znajdą ... Paczka z oficlanego sklepu wiec na liscie przewozowym było dokładnie napisane co w srodku ;/
@KakaowyTaboret: odesłali ja spowrotem po 2 tygodniach, sprawa grubymi nicmi szyta dla mnie, paczka wraca do sprzedawcy w UK który przestał mi odpowiadac na maile, otworzyłem roszczenie w paypalu o zwrot pieniedzy.
@KakaowyTaboret: koncertowa wtopa - zgłosiłem sprawe paypalowi i było moje slowo kontra słowo sprzedwcy - paypal uwierzył mu takze moje januszostwo zostało ukarane - skonczyłem bez telefonu i bez pieniedzy. Nauczka - kupuje teraz w sklepach stacjonarnych elektronike.