Wpis z mikrobloga

@Apollo1993: i cyk każdą ciężarówkę na lewym pasie fotografujemy i wrzucamy do internetu "bo blokujo"
i cyk wyprzedzanie 30sekundowe opisujemy jako "10 MINUT!!!!1111JEDENJEDENJEDEN"

A wykopki jebjebjeb! plusami! I masakrują takiego bandytę wpisując jego rejestrację w komentarzach. I licytują ile kary by mu dali i na ile prawko zabrali jemu, jego dzieciom i jego wnukom

Bo coś się wojownikom internetu w główkach uroiło
@totalski widzę obrońca szoferów. Wytlumacz mi proszę bo nie mogę tego pojąć ile czasu mogą zaoszczędzić wyprzedzając ciężarówkę która jedzie 88km/h gdzie twój max szybkości to 90km/h? Dużo niestety jeżdżę A4 i to wyprzedzanie, wielokrotnie na wzniesieniu jest bardziej irytujące niż dwa pasy bez awaryjnego. Pomijam fakt, że widząc w lusterko jedno auto taki mistrz i zawodowiec nie poczekam tylko zajeżdża drogę mając w dupie to że musisz hamowac ze 140 na
drodzy wypokowi ujadacze, znaczy chciałem napisać eksperci. bądźcie czujni by was okazja nie ominęła:

https://www.wykop.pl/wpis/47086655/hehe-bede-w-jakiejs-smieciowej-kompilacji-filmikow/

@lukglo86: na fb dziś jakiś gość pytał o dojazd do firmy. Jedną z informacji było by na awizację nie spóźnił się ani minuty, bo rozładują go dopiero za 24 godziny, Ja jak spóźnię się na awizację to wjeżdża następny i zanim go rozładują stracę prawie godzinę. I w dupie wszyscy mają, że jestem po nocce za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@totalski: wiem jak działają awizacje, wyżej tylko chciałem pokazać, że te 2km/h przy normowanym czasie pracy to raptem kilka minut. Z tym spóźnieniem się o minutę i czekaniem później 24h to już jest chyba urban legend. Zazwyczaj są obsuwy na placu i samochód i tak musi czekać te kilka minut. Tam gdzie ja pracuję jedyny niefart może być wtedy gdy kierowca spóźni się grubo ponad czas pracy agencji celnej. Wtedy musi