Wpis z mikrobloga

Ciągle świeci mi się światło cofania XD Peugeot 307 SW, zapala się od razu przy włączeniu zapłonu i nie reaguje na nic - jazda do przodu, do tyłu ciągle się świeci. Nie ma znaczenia, czy jakieś inne światła są włączone, czy też nie. Jakieś pomysły w czym rzecz?

#samochody #motoryzacja #peugeot #mechanikasamochodowa #elektrykasamochodowa #obrazekdlazwiekszeniaatencji
pogop - Ciągle świeci mi się światło cofania XD Peugeot 307 SW, zapala się od razu pr...

źródło: comment_7ATJWjPFVi0T2VG85XplxLccjgPCQBz1.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@pogop: nie, w mojej hondzie jak się przepali bezpiecznik od świateł to inne żarówki mogą świecić gorzej, ale ciągle być zapalone - przejrzyj wszystkie bezpieczniki od świateł
  • Odpowiedz
@pogop: sprawdź czy do oprawki nie dostała się woda ew. Czy nie zaśniedziała/przerdzewiała. Bo może nie ma masy. Ja tak miałem kiedyś w Renault z kierunkowskazem.
  • Odpowiedz
@pogop: pod wykładziną będziesz miał śrubę, do której idzie gruby kabel. Oczyść i sprawdź. Lubi zaśniedzieć i powodować różne atrakcje.
  • Odpowiedz
Lubi zaśniedzieć i powodować różne atrakcje.


@Kefir91: takie jak na przykład średnio dobrze działający elektryczny zamek w klapie bagażnika?
  • Odpowiedz
@pogop: wszystko się może przez dziać. Dosłownie wszystko. Od nie świecącej żarówki w przednim reflektorze, po nieodpalające auto. Z zamkiem klapy akurat był jakiś prosty myk(wada fabryczna) do naprawienia w 10 minut. Tam się chyba sprężynka zużywała i można ją było wymienić na taką z długopisu xD
  • Odpowiedz