Wpis z mikrobloga

Czas zrobić sobie roczną przerwe od palenia.Kiedyś byłem fanatykiem tej rośliny ale wiem jak to #!$%@? w głowie.
Nie dla legalizacji #!$%@?ć to #!$%@?.Wszystko inne może być legalne ale #!$%@? z tą trawą.Może i nie zabija ale psychodelik jest to mocny i mówienie że jest zdrowszy od alkoholu dla głowy to głupota XD
A kto się ze mną nie zgadza to albo nigdy nie palił,za mały staż albo nie widzi jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) tych skutków ubocznych.A do tych co są ciągu prędzej czy później skutki uboczne się wam pokażą i wtedy jest problem.
Nie wierzę że to napiszę bo rok temu bym o tym nie pomyślał nawet.Trawa dla bydła.
Dobrze że zrobiłem te jaranie 2 razy na tydzień od Stycznia to pokazało mi tylko jakie to gówno jest.
A i taki protip kolejny jak się jara w ciągu to efektów ubocznych nie ma ale jak odstawisz to wszystko wychodzi.
#!$%@?ć to gówno.I jeszcze ta gloryfikacja tego w muzyce xD Żenada.
#narkotykizawszespoko #wykopjointclub
  • 71
A i taki protip kolejny jak się jara w ciągu to efektów ubocznych nie ma ale jak odstawisz to wszystko wychodzi.


@Greensy: Efekty uboczne sa tylko pot head nie jest w stanie ich zauważyć ale osoby postronne juz je widza. Palacz dopiero po detoksie widzi ze cos jest nie tak.
@Leevvir: wszystko z nadmiarem jest szkodliwe, nawet kawa potrafi być wręcz zabójcza.

Widzę że zakaz w Polsce pewnych narkotyków jest konieczny bo inaczej te bydło by się zaćpało na amen.
@Krosser556677: Jeszcze trochę czasu pożyjesz i uświadomisz sobie, że bardzo możliwe, nigdy czystej trawy nie jarałeś. Po drugie jest to używka. Nic nie widzę złego w alko jak ktoś umie pić, czyli jak jest co świętować. Gorzej jest jak ktoś świętuje codziennie. To samo z trawą.
@Krosser556677: wczoraj pisałeś że jednak nie jesteś przeciw legalizacji. To nie zioło jest złe, tylko niektórzy użytkownicy są debilami. Przestań jarać jak ci szkodzi i przestań wypisywać codziennie te swoje mądrości wzięte z dupy wielce doświadczony jaraczu. Jaka gloryfikacja w muzyce? Polski hip hop to nie muzyka!
@Krosser556677: Codziennie taki post piszesz... o ile zgodze sie z toba co do szkodliwosci weedu palonego zbyt czesto tak tez uwazam cie za totalnego hipokryte. Z jednej strony jarasz 2 razy w tygodniu co juz jest w mojej definicji regularnym, czestym jaraniem i na dodatek sam byles pot headem ktory nie dawal sobie rady z trawa i naduzywal jej codziennie.... Sam sie niezle przejechalem na MJ i wiem jak to jest
@Bruno76: Bo sobie przemyślałem parę spraw dzisiaj w nocy.
@Trebron91: A to jest jak najbardziej możliwe ale robię przerwę roczną.Nie napisałem że nie wrócę po prostu to są moje przemyślenia.Wydaje mi się że towar dobry jarałem inaczej po rocznym jaraniu jakieś maczany jebło by mi się w głowie konkretnie.
@Krosser556677: Pamiętaj nigdy narkotyk nie jest winny, tylko #!$%@? umysłowo ćpunek( ͡° ͜ʖ ͡°) Tyle w temacie. Znam to. Napraw sobie główkę to zobaczysz ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Też kiedyś zwalałem winę na Alko, Cannabis, Emki czy opiaty. Później uświadomiłem sobie, że jestem #!$%@? i "stabilnie niestabilny" a dlaczego? Bo miałem #!$%@? dzieciństwo...
Jestem w trakcie dużych przemian i jakoś to idzie.
@sfajdax: > Pamiętaj nigdy narkotyk nie jest winny, tylko #!$%@? umysłowo ćpunek
z tym sie nie zgodze. Nalogi sa chorobami wynikajacymi z cech osobowosci a narkotyki naduzywane powoduja niestabilnosc i #!$%@?. Kto z nas nie zna osoby ogarnietej ktorej nie zniszczyl nalog?
@Hanysek: Dlatego jarałem sobie od Stycznia 2 razy na tydzień.I w końcu postanowiłem to rzucić w #!$%@? minimum na rok bo na mnie źle to działa.A tylko jaranie 2 razy na tydzień mi to uświadomiło i chwała za to.
@Krosser556677
Przede wszystkim określone substancje nie na wszystkich działają tak samo i nie szkodzą każdemu w takim samym stopniu.
Mi też po czasie zaczęło się mieszać w głowie od zioła i możliwe, że dalej odczuwam tego skutki. Jednak nie winię samej substancji, po prostu nadużywałem, mimo, że zaczęła mi wjeżdżać zbyt mocno na banię.
Gdy zaczynałem palić w małych ilościach to było super, teraz znowu palę bardzo mało i podchodzę z respektem
@Hanysek: Mylisz się. Narkotyki nie powodują niestabilności i #!$%@?(nasilają te sprawy, zgodzę się). Nie zmienisz mojego myślenia, zawsze winny jest użytkownik - NIE NARKOŁYK. "Kto z nas nie zna osoby ogarnietej ktorej nie zniszczyl nalog?" Osoba ogarnięta nie da się zniszczyć substancji psychoaktywnej, zrobi to poprostu totalny zjeb. Ale to w sumie lepiej, przynajmniej się nie rozmnoży i nie przekaże swojego #!$%@?ństwa dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Greensy: No tak #!$%@? poczytaj sobie tripy z maczanek na hypku,neuroogrove.No ale skoro pan wykopek wie lepiej to spoko.Normalne zioło wchodzi powoli do 10 minut max po maczanie 3 buchy i masz halucynacje i #!$%@? wie co jeszcze.
Ehh jednak kretynem to ty jesteś od kiedy spojrzałem na twój 1 post w tym temacie XD
@Krosser556677: ziom co ty wogole #!$%@? ja pale od 13 roku rzycia i normalnie wszystko zajebiscie ziolo nieszkodzi nic a nic ja nie wiem musiales jakies dopy palic napewno to byla maczana niee fullnarutal bo ziolo nie szkodzi nic wrencz pomaga na zdrowie to jak nasze babcie kiedys ziołami leczyly patrz miodem czosnkiem i piołunem takimi z łonk to konopie tez leczom wogole poczytaj troche w tez sa necie badania sie
@Aammon: No kuhwa chłopie tosz to leczy raka nie wiedziałeś? Ja pale jakoś 5 lat czodziennie i nie jestem uzależniony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio to życze powodzenia w detoxie bo też chyba się na tym przejechałeś xD
#!$%@? jak dobrze że mi teraz głowa się ruszyła żeby coś z tym zrobić.
@sfajdax: Zacznijmy od tego ze nikt nie jest perfekcyjny i kazdy jest #!$%@? pod jakims katem. Dragi jak juz przyznales mi racje wyciagaja wszystkie nasze najgorsze nawyki i problemy na wierzch a na dodatek wyniszczaja nas psychicznie i zatrzymuje proces dorastania emocjonalnego... Ludzie ktorzy popadaja w nalogi maja deficyty osobowosci ale nie nazwal bym ich totalnymi #!$%@?. To po prostu ludzka natura jest w kazdym w nas ten gen do popadania
Nie dla legalizacji #!$%@?ć to #!$%@?.Wszystko inne może być legalne ale #!$%@? z tą trawą.Może i nie zabija ale psychodelik jest to mocny i mówienie że jest zdrowszy od alkoholu dla głowy to głupota XD

A


@Krosser556677: Gadałeś kiedyś z alkoholikiem?
@Krosser556677: ziomek, ale weź nie utożsamiaj legalności z używaniem. w stanach, które zalegalizowały wzrost użycia był tylko kilkanaście procent, czyli z 6% społeczeństwa używających zrobiło się 7%. Czy to tak wiele porównując to ze spadkiem sprzedaży alkoholu o 50% i dekryminalizacji, uderzeniu w gangi?
@Krosser556677: No i chcesz mi powiedzieć, ze alkoholik ma łatwiej i lepiej postrzega rzeczywistość niż uzależniony od maryśki? Znam palaczy co palili i palą nałogowo lata, sam dużo paliłem. Rzucanie trawy to jest nic. Problemy ze snem? Kilka dni. Alkoholika z pracy zwolniłem wczoraj. Ostatnie 10 dni już nic nie był w stanie robić. Przyszedł trzeźwy do pracy to ledwo się dało z nim porozumieć.
I nie mówię to o alkoholikach
@Luks_x: Nie nie nie ja tak nie napisałem.Napisałem tylko żeby ludzie którzy kochają mj niech nie uważaja że jest zdrowsze to od picia alkoholu nałogowego chodzi mi tutaj o działanie na mózg.To i to #!$%@? po głowie strasznie a nie jawne przekonanie nie no ziółko na nic nie szkodzi.Wiem że rzucanie trawy to jest nic tylko o schizach,fobiach jakie się uaktywniają po codziennym jaraniu.Ja napisałem tylko swoje przemyślenia i nie jestem
@konsonanspoznawczy: Nie jarałeś tyle co ja.Nie znasz się jak to działa na mózg.Nie wypowiadaj się w tym temacie.A owszem róbcie co chcecie ale pisanie że trawa jest zajebista i 0 skutków ubocznych to żenua + to że jest zajebiście mocnym psychodelikiem który może zrobić ci fobie,schizy,uaktywnić jakąś chorobę psychiczną i co wtedy?
@konsonanspoznawczy: Wiesz że gdyby to było legalne nawet nie masz pojęcia ile ludzi by było w szpitalach bo mają schizy że serduszko #!$%@?+ dysocjacja,derealizacja podczas mocnej fazy.Teraz tego nie ma bo ludzie się boją dzwonić po karetke z wiadomych przyczyn.Na pewno znajdzie się jakiś palacz który chociaż raz w życiu chciał wezwać karetke bo za grubo było.Może i niech będzie ta depenalizacja ale niech ludzie wiedzą że takie jaranie w ciągu
@Krosser556677: Proszę w takim razie o statystyki, co takiego złego się dzieje w krajach gdzie jest depenalizacja, legalizacja. Wcale nie słyszałem o #!$%@? szpitalach. Poza tym cały czas powtarzasz w kółko jak mantrę że szkodzi. No #!$%@? rozumiem i zgadzam się, ale nikt nie każe nikomu tego palić. To jest świadoma decyzja dorosłych ludzi. Tu chodzi o to, czy jesteś za zakazem, żeby ludzie mogli sobie zrobić krzywdę. Bo ja nie,
@Krosser556677: nie dość, że ktoś ma problem narkotykowy, to jeszcze się takich ludzi łapie i wsadza do więzień, traktuje jak przestępców. To jest dopiero szkodliwe dla psychiki, trauma na całe życie. Chciałbyś, żeby Ciebie tak potraktowano, bo ośmieliłeś się na swoją odpowiedzialność zapalić, ciągano po sądach, stresowano rodzinę? Potem mieć #!$%@? w papierach i być wytykanym palcami? To jest dopiero #!$%@?ństwo, brzydzę się wami komuchami
@konsonanspoznawczy: Ziomek ja tylko napisałem swoją opinie,przemyślenia.A to jak mnie tu ludzie zwyzywali to masakra.Chciałem się podzielić swoim doświadczeniem rocznym z tą rośliną ale jak widzę na nic to było.Statystyki w dupie mam statystyki.Jeden zdrowy 18 latek se zapali hyhy marihuaen i dostanie schizofreni co wtedy zrobisz?
Może gdybym napisał ten post w inny sposób a ja chciałem tylko ludzi ostrzec przed ciągiem i nie gloryfikowaniem tej rośliny jako lek na
@konsonanspoznawczy: Kolego nie wyzywaj mnie od komuchów bo napisałem swoją opinie xD
A z resztą po co z tobą pisze skoro paliłeś maksymalnie z 5 razy w życiu i nic o tym nie wiesz a wtedy piękne są fazy fakt ale do czasu.Dodam jeszcze że wątek na hyperrealu detox od trawy ma ponad 600 stron to chyba nie przypadek?