Wpis z mikrobloga

Haha, jaka zawiść polaczków w komentarzach tutaj :D Kolekcjonerka RE6 z kurtką skórzaną za 4,5k. W komentach m.in.: "Jak ktoś to kupi to dla mnie jest zerem." albo "powinni zrobić wykres największych debili świata, którzy kupią tą gre w tej edycji". To jest drogie, ale jak by ktoś kupił to bym nie zmienił stosunku do niego. Boziu, jaki naród.

#gry #polaki #cebulaki
  • 15
@kj5: Ale mi nie chodzi o to, że to za drogie nie jest, ale pisanie, że ktoś jest debilem jak to kupi albo będzie zerem to debilizm. Nikogo nie powinno obchodzić kto sobie co kupuje. Może sobie nawet kupić lalkę dmuchaną za milion dolców.
@kapsko: Gdyby mój znajomy to kupił, nazwałbym go po stokroć debilem i idiotą za wydanie tyle kasy na coś takiego. I DLA MNIE każdy kto to kupi ma za dużo pieniędzy. Tak samo jak debilami są ludzie kupujący macbooki za 15 tysięcy itp. Oczywiście że mogą sobie kupić i tak samo jak mogę po nich pojeździć.
@kj5: Ale co ty masz do jego kasy? Jakby wydawał zamiast na jedzenie pieniądze na gry, ale jak ktoś wygrał w totka to niech se kupuje, nikt na tym nie cierpi.
@kapsko: ani ta kurtka zbyt fajna nie jest, ani nic poza tą kurtką właściwie tam nie ma... Na największych idiotów wychodzi tu Capcom, który ma w dupie swoich fanów i chce taką kasę, za coś, co zupełnie nie jest tego warte. Chciałbym zobaczyć co CD Projekt by wrzucił do takiego zestawu za 4,5k.