Wpis z mikrobloga

Ja pierole, mirki, co się dzisiaj odwaliło na mojej zmianie w pracy, najdziwniejsza akcja w mojej karierze.
Pracuję w sklepie (guwno robota na studiach), do mojej kasy podszedł ziomek (40 lvl, opalony, w okularach przeciwsłonecznych, włosy ułożone na żel, no typowy żigolak), od razu powitał mnie słowami: "hejka 'imię z identyfikatora'". Żigolak poprosił o gazetę, podałam mu, do tego zaproponowałam czekoladę w promocji (muszę, bo mam premię z tego). Usłyszałam w odpowiedzi: "z takim ciałem to może umówisz się ze mną na inną CZE-KO-LADĘ" 'oczko'. #!$%@?ło mi żenadometr, poprosiłam o hajs, typ płacił gotówką. Podał mi ją tak, by złapać moje dłonie, zdążył je pogłaskać. Wyrwałam je i powiedziałam, że sobie tego nie życzę, a ziomek stwierdził, że mam przestać być taka niedostępna, że może umówimy się gdzieś na skonsumowanie mojej czekoladki, że przecież to nic złego i oboje tego chcemy () Jak najszybciej wydałam mu resztę (położyłam ją na blacie, by creep mnie nie dotknął znowu). Czułam się #!$%@? po tym i powiedziałam o całej akcji kierownikowi, na co usłyszałam, że to było zabawne i że nie mam poczucia humoru. Faktycznie, uberśmiesznie.
Smutno mi przez to wszystko, pozdrawiam znad paczki Maczug i butelki wina (,) Pora szukać pracy bez bezpośredniego kontaktu z klientem, bo mnie #!$%@? strzela.
  • 92
@Bartoligni Dzisiaj zmianę prowadził akurat ziomek, po którym nie spodziewałabym się takiej reakcji. Pogadam w poniedziałek z kimś innym jeszcze. @Bdzigost Gazeta Wyborcza ( ͡º ͜ʖ͡º) @Van_Gato Masz rację, napisałam to przez to, że mi smutno, że to nie był Oskarek Chad z wielką szczęką 10/10 i 25cm penisem () Współczuję Ci takiej wizji świata.
@QuentinTortellini: Prowadzę sklep i takie buraki się zdarzają. Czasem stałem za kasą i byłem podrywamy przez pijane karyńska. Raz nawet jedna klepnęła mnie w zad, bo to przecież nic złego klepnąć faceta. #!$%@?łem ją ze sklepu natychmiast.

Sęk w tym, aby się tym nie przejmować. Wyznaczyć granice i być twardym. Gdzie nie pójdziesz tam trafisz ma dzbanów. Nie bój się, krzywdy Ci tacy idioci nie zrobią, gdyż:
A) Boją się nagrań
@pokustnik Potrzebowałam coś takiego przeczytać, dzięki. Staram się nie dać sobie w kaszę dmuchać, ale ta akcja to czysty absurd. Ale lżej mi na serduszku, spoko z Ciebie miras. Mam nadzieję, że przyśnią Ci się same kolorowe sny dzisiaj ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@jajecznicaZ5Jaj Pogadać sobie lubię z drugim człekiem, flirt temperuję, bo nie lubię, ale przy tej akcji to XD Ja przy robieniu zakupów, gdy jestem w