Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Bazyleuss: czemu mają służyć te foty?


Śmieszkom, ale jak widać Łódź dalej jest z gówna A lodziacy mają kija w dupie XD Wszystkie większe miasta w Polsce potrafią kisnąć z siebie tylko łódź jakaś taka upośledzona

Jeszcze jeden ring sobie wybudujcie to może coś się ruszy rozwój tego miasta XD

  • Odpowiedz
Wszystkie większe miasta w Polsce potrafią kisnąć z siebie tylko łódź jakaś taka upośledzona


@dajciemnienicknormalny: XD
P.S.
Fajne wcale nieoczywiste multikonto - 2 komentarze. To Opa? XD
Typie z Łodzian się niby śmiejesz że bóldupią a plusiki z multikonta dodajesz... Wypok serious business XD. Gardzę.()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@eiaculatiopraecox: widzę koleżanka wykazuje się nadzwyczajną inteligencją, mam konto dłużej niż @Bazyleuss i w ogóle to już widzę że jestem z innego miasta i ten komentarz to JEDYNA NASZA WSPÓLNA AKTYWNOŚĆ ale spoko pewnie moje multikinto XD Fajnie że się odniosłaś chociaż do tego co napisałem, jak widać łódź nadal jedyne co ma do zaoferowania to pociąg do Warszawy XD
  • Odpowiedz
@dajciemnienicknormalny: Łódź nie jest z gówna, a łodzianie nie mają kija w dupie... za to Twoja odpowiedź jest chamska :) spytałem czemu mają służyć te zdjęcia i ten tag, bo - uwaga - wiem, że w Łodzi jeszcze są setki miejsc, które wyglądają fatalnie, ale jak pod tagiem #lodz pojawia się kolejne foto, które nie jest już prawdą, to, tak po ludzku, jest to nie fair.
  • Odpowiedz