Wpis z mikrobloga

#libertarianizm #anarchokapitalizm

@tyrytyty: rozpowszechnianie takich obrazków które mają za zadanie przekonywać do nie glosowania to raczej anty-libertarianizm i anty-anarchokapitalizm

Jak partie które mogą wygrać wybory nie wspierają jakichś idei to nie chodzenie na wybory to działanie na szkodę tych idei

nie mam wpływu na połowę uprawnionych, mam wpływ na siebie ¯_(ツ)_/¯


budowanie poczucia ze warto glosować bez wątpienia wpływa na osoby które nie glosują. Samo pisanie "pojedynczy głos i tak nie
rozpowszechnianie takich obrazków które mają za zadanie przekonywać do nie glosowania to raczej anty-libertarianizm i anty-anarchokapitalizm


@Painting-colors-in-the-dark: co

budowanie poczucia ze warto glosować bez wątpienia wpływa na osoby które nie glosują. Samo pisanie "pojedynczy głos i tak nie ma znaczenia" lub "warto glosować aby mieć wpływ na przyszłość" ma wpływ na ludzi.


1) Zachęcanie innych do głosowania to działanie przeciwko swojemu interesowi: mój głos mniej waży. Jeśli frekwencja spadłaby do, powiedzmy,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Painting-colors-in-the-dark: jakbym głosował to bym oddawał jeszcze bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym - władza opiera się na przemocy, uczestniczenie w systemie to hipokryzja podobna do weganina jedzącego mięso, Mormona nieoddajacego dziesięciny czy socjalisty nieredystrybującego swojego dochodu