Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Ehh przyjechałem dzisiaj do krakowa na jeden dzień pracy i musiałem zaparkować w strefie płatnej kategorii A. Ja rozumiem że rabunkowa polityka parkingowa nie jest temu miastu obca (już wiaodmo dlaczego tyle Izraelitów się tu kręci) bo jednak 6zl za godzinę (32zl).
Ale żeby nie można było zapłacić banktonami lub kartą płatniczą jak cywilizowany człowiek? Kobieta sprzedająca obwarzanki z premedytacją powiedziała że mi nie sprzeda bo potrzebuje do parkomatu. (20zl w banknocie). Aptekarka wydała mi jak najtrudniej kupując jakiś izotonik.

Krakusy to najgorszy i nieżyczliwy typ człowieka....

#zalesie #krakow #parkowanie
  • 11
@Rodriquez: Te parkomaty dokładnie tak samo #!$%@?ą mieszkańców Krakowa jak przyjezdnych. A w strefie to ogólnie z drobnymi jest bieda, i po prostu ludzie w sklepach ich mało mają. Parkomaty w nowo stworzonych strefach (innych niż ścisłe centrum) z reguły mają już płatność kartą.
@Rodriquez: Czemu nie zaparkowałeś pod miastem i nie dojechałeś tramwajem? Koszt to niecałe 10 zł (2 bilety MPK). Gdyby parkowanie w centrum było tanie, to byś nie mógł zaparkować, bo byś nie znalazł wolnego miejsca i wszystko byłoby zawalone autami.

PS. Jak już chcesz jednak pchać się do centrum i parkować, to zainstaluj jakąś apkę do płacenia za parkowanie, skycash czy mobilet jakiś czy inny mpay.
@Rodriquez: istanieją aplikacje, istnieje parking w Galerii który jest tańszy. Niestety, parkomaty w centrum nie mają często czytnika kart co bardzo utrudnia życie. Mimo drakońskich cen i tak są problemy z parkowaniem, więc to chyba nie odstrasza ludzi