Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z wami od wielu, wielu lat, sam nie raz pomagałem jak mogłem, nigdy o nic nie prosiłem tutaj ale w sumie jestem w kropce i zostało mi albo czekać 2 miesiące albo poprosić kogoś o pomoc. Piszę z anonimowego bo nie chcę żeby ktoś znajomy, albo z rodziny o tym wiedział a kojarzą mój nick.
Na początku stycznia dowiedziałem się że mam złośliwego raka skóry, szansa na przeżuty jest mała ale im szybciej go usunę tym większe prawdopodobieństwo że wszystko będzie w porządku. Problem w tym że moje prywatne ubezpieczenie zdrowotne pomimo że mam wykupiony pełen pakiet, wraz z dodatkowym ubezpieczeniem na raka nie obejmuje żadnego raka skóry, mogłem jedynie iść do specjalisty który to stwierdził ,,oszuści". Pracuję za granicą i zawsze jak wracałem do Polski pilnowałem żeby mieć ubezpieczenie w NFZ i rejestrowałem się w urzędzie pracy, przeważnie na max miesiąc. W listopadzie byłem w Polsce i też zarejestrowałem się w Urzędzie Pracy, niestety na początku grudnia wyjechałem ponownie do pracy i kompletnie zapomniałem to zgłosić przez co dostałem jakąś tam karę od nich i do kwietnie nie mogę być u nich zapisany przez co teraz nie mam ubezpieczenia. Zabieg usunięcia guza muszę zrobić jak najszybcie a bez ubezpieczenia nie mam na to możliwości, muszę czekać do kwietnia. Podjąć byle jaką pracę od ręki tez nie mam możliwości, zostaje mi tylko praca na 1/8 etatu co wyjdzie najmniejszym kosztem. I tutaj zwracam się z proźbą, czy nie pomógł by ktoś i nie zatrudnił mnie na miesiąc, max dwa na umowę o pracę na 1/8 etatu? W województwie Lubuskim mogę to odpracować jak nie będzie daleko, albo najlepiej mogę popracować zdalnie, oczywiście wynagrodzenia nie chcę ,a za koszty też oddam, nie jest to dużo ok 50zł. Gdyby znalazł się ktoś kto na tyle pomocny to podaję tymczasowego maila: awykopa@wp.pl
Będę bardzo wdzięczny za pomoc, którą postaram się wynagrodzić.
#pomocy #firma #lubuskie #pomagajzwykopem #praca #zdrowie #medycyna #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli nie miałeś wcześniej działalności, to możesz pójść tym tropem. Jednoosobowa działalność, rejestrujesz za free i przy tym ulga na Zus - nie płacisz składek poza 340 zł zdrowotnego przez pół roku.
prywatnie usunięcie takiego czegoś to koszt od 200 zł


@Prima_aprilis: @januszniepije:
400 pln przy miejscowym jak czerniak, a OP może mieć coś rozleglejszego.
Wiem bo usuwałem swędzący pieprzyk. Mój ojciec usuwał czerniaka.
@AnonimoweMirkoWyznania:
I tak bym brał prywatnie.
U mojego ojca na NFZ: "Może to być czerniak. Trzeba usunąć na cito. Najbliższy termin za 3 miesiące". Poszedł prywatnie. Zadzwonił we wtorek, w środę mu usunęli pieprzyk. Lekarz powiedział że