Wpis z mikrobloga

nie było mnie kilka dni i #!$%@?, jak bym był jasnowidzem...

1. wrócił licznik łapeczek i nagle zniknął już dzisiaj
2. mówiłem, że ulana świnia będzie chciała polecieć na janusza biznesu i liścia za free najlepiej dostać, ale jak trzeba trochę więcej dać od siebie, to już #!$%@? kiepsko, #!$%@?, bo musi więcej dać niż chciał, typowa januszerka, zablokował kupno samochodu innym, a teraz pajac się tłumaczy jak gówniarz
3. pierożki posolone idealnie, widać, że sfermentowane jeszcze w worku, ale głupi osioł i tak gotuje, bo chce zaistnieć i skrytykować :)
4. nosz kurła reklamy za 100, to już za mało, teraz będą licytacje reklam! gruby usilnie chce wyłudzić hajs na tą śmieszną Teslę, bo po 1. jest wielkim gówniarzem, który chce się przed kolegami popisać, 2. swojej forsy nie wyda, bo mu szkoda!
5. ekspert od fotowoltaiki - mode on!
6. widać, że kręci, kłamie, bo nawet pajac w kamerę nie potrafi patrzeć i być szczerym, tylko łapami majtka, rozgląda się na boki i łeb ma spuszczony, typowy przejaw kłamania i krętactwa
7. znowu chce wzbudzić politowanie poprzez mówienie o sytuacji mamy, zwykły cham i ignorant, by zakręt życiowy własnej matki wykorzystywać w celu współczucia przez ludzi
8. nasz świniak ma tak słaby kontent, tak słaby przekaz, tak gównianych widzów, że w porównaniu z innymi YTberami będzie zbierał siano przez 3 lata na ten swój śmieszny samochód, głupia sprawa, bo większość tych youtubowych cwaniaczków doi kasę z nieświadomych i głupich dzieci, a nasz Marcinek doi kasę z dojrzałych idiotów, którzy są nim zafascynowani
8. co drugie słowo plącze się język, jakieś przejęzyczenia, jak nawalony koleś, już sam nie wie co pieprzyć
#mocnyvlog
  • 3
  • Odpowiedz
@Bebzunator: Ogladam go od kilku lat ale to co teraz uskutecznia to jeden wielki dramat. Gosc zawsze byl przyglupim Januszem albo doskonale go udawal. Vlogi w ktorych „Lysa” brala udzial , ewidentnie pokazywaly ze to jednak Ona trzyma tego „dzieciaka w ryzach”. Powinien dac sobie juz spokoj i zajac sie tymi swoimi zlotymi interesami.
  • Odpowiedz
@fair_shit: nie no, dopóki nie kupi Tesli, to będzie trzeba go znosić... prawda jest też taka, że z YT da się wyżyć, ale uskuteczniając reklamy ukryte, tak jak robi to spaślak... połowa z tych idiotycznych kanałów by z YT nie wyżyła
  • Odpowiedz
@Bebzunator: To jest wlasnie dramat kolego. Wiadomo ze kazdy jakos chce zarobic ale zaczyna mi to przypominac film pt. „ Idiokracja”. Jako spoleczenstwo cieszy nas coraz glupsza rozrywka. Oczywiscie nie wszystkich ale wydaje mi sie ze wiekszosc ludzi to debile. Wplacaja na patronit’y jakims kompletnie tempym Janusza jarajac sie wypocinami ktore zamiesczaja w sieci.
  • Odpowiedz