Wpis z mikrobloga

Heja Heroskowe Mirki!
Przygotowałem nową animację z #heroes3, tym razem klimat zimowy na podstawie heksa #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zostawcie włączony dźwięk i zanurzcie się w nostalgii. A potem zapraszam na mój instagram, kto jeszcze nie zna ( ͡° ͜ʖ ͡°)- @anoysath co sądzisz? (ʘʘ)

vvit0 - Heja Heroskowe Mirki!
Przygotowałem nową animację z #heroes3, tym razem klim...
  • 54
  • Odpowiedz
  • 1
@vvit0 to już dodam jedynie że bardzo mi się podoba od strony technicznej i od strony estetycznej może trochę za sterylnie, ale ogólnie rewelacja. Brawo.
  • Odpowiedz
@Eco999: eh, dzisiaj tuż przed "wrzuceniem na onlajna" zastanawiałem się, czy w ogóle to ma sens, bo wszystko przestało mi się podobać ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale z drugiej strony, czy jest sens siedzieć kolejny tydzień nad poprawkami, gdy można w tym czasie zrobić kolejną "good enough" dioramkę z herosków ()
  • Odpowiedz
  • 1
@vvit0 lepiej kolejną moim zdaniem. Cofam nawet tą wzmiankę o sterylności bo ją generuje głównie biel. A przecież nie wiem też jaki był ogólny cel efektu końcowego ( ͡º ͜ʖ͡º) To może teraz teren trawiasty lub pustynny?
  • Odpowiedz
  • 0
@Morguliusz: Niestety nie mam takich mocy przerobowych aby stworzyć bohatera pasującego do konwencji, odpowiednio naturalnie poruszającego się itd. Wiem, że to byłby super smaczek ale musiałbym mieć kogoś do podziału pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@simirgone: Duże, bo wiąże się z przygotowaniem kilku (żeby nie wszystkich) budynków. Ale na pocieszenie mam linka do bardzo zdolnej pary artystów, zobacz ich insta (link rel)
vvit0 - @simirgone: Duże, bo wiąże się z przygotowaniem kilku (żeby nie wszystkich) b...
  • Odpowiedz