Wpis z mikrobloga

@tikej Mirku, używanie smartfona do zdjęć to trochę jak jedzenie kotleta łyżką - da się, ale widelcem o niebo wygodniej. Nie lepiej odłożyć i zakupić lustrzankę jakaś za 2k PLN na lata i mieć optykę z prawdziwego zdarzenia niż sprasowaną i plastikową w Smartfonie? Mi już 12 lat służy Nikon D60 i chociaż zwykle kitowe obiektywy mam do niego to i tak w słoneczne dni fotki kolory i ostrość niewspółmiernie lepsze niż
używanie smartfona do zdjęć to trochę jak jedzenie kotleta łyżką - da się, ale widelcem o niebo wygodniej


@snwptest:
1. Nie każdy chce kupować aparat za 2000 zł jak może kupić smartfona za 800 zł i mieć prawie takie same zdjęcia.
2. Zawsze nosisz ze sobą aparat? Nie. Zobaczysz coś ciekawego (przyroda, zdarzenie, impreza), to musisz zrobić zdjęcie tym co masz. Lepiej, żeby było jak najlepsze. Większość ludzi tylko do tego
@tikej: jak coś wybierzesz to daj znać co wziąłeś. Ja chyba nadal jestem przy Redmi Note 8. Cena/jakość najlepsza, a aparat i tak lepszy niż w poprzednich Xiaomi.
@tikej: jeszcze podobno jest mi 9t z lepszym aparatem. Ale ja go odrzucam, bo ma wysuwany aparat, a to mi się nie podoba (jak kiedyś telefony z klapką - części mechaniczne najszybciej się psują).