Wpis z mikrobloga

on poprzez "these people" miał na myśli ludzi z Hollywood, a nie Koreańczyków

Już z 10 razy było sprostowanie na twitterze


@red7000: serio wierzysz w takie żenujące ratowanie twarzy?
Koleś przedstawił konkretnie swój zarzut wobec przemowy w obcym języku, a teraz po zmasowanej obronie Internautów to nagle nie winę Koreańczyka miał na myśli, tylko ludzi Hollywoodu bo go wybrali? Hollywood mu przemowę pisał, czy na czym ich wina miałaby polegać w
  • Odpowiedz
@lohmeyer ja nie widzę sensu w wypowiedzi

Koreański reżyser wygłosił część mowy po koreańsku z angielskimi napisami. Tacy ludzie niszczą Amerykę.

A co Bong Joon-ho ma z Ameryką wspólnego? Nie jest związany z USA, odnosi sukcesy międzynarodowe, ale produkcje utrzymuje u siebie w domu. Dostał zaproszenie od amerykańskiej Akademii. Do tego słynny cytat o napisach, a przecież podczas relacji TV byly napisy. Ja nie widzę sensu i logiki w twierdzeniu o niszczeniu
red7000 - @lohmeyer ja nie widzę sensu w wypowiedzi

Koreański reżyser wygłosił część...

źródło: comment_15813385902HqBDCUuluaQSV9mMQtNST.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@red7000: Koreańczyk właśnie wygrał amerykańską nagrodę i o to mu chodziło w tej wypowiedzi. Amerykańską kulturę zagrabiają czy stanowią ludzie posługujący się w swoich przemowach obcym językiem - taki jest wydźwięk wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@lohmeyer jeżeli to miał na myśli, to jest po prostu głupi, Ennio Morricone też wygłaszał mowę na Oskarach - dwa razy - po włosku i nikomu to nie przeszkadzało
  • Odpowiedz
@howorang: i ma racje - przyjezdza ci jakis azjata do kraju i przemowe prowadzi w swoim jezyku zamiast w jezyku ktory rozumieja wszyscy


@tomislawniepelka: XDDDDDDD Zapraszasz gościa do kraju i zamiast załatwić tłumacza oczekujesz że będzie Twoim językiem gadać, ale Wy jesteście głupi czasem.
  • Odpowiedz