Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Emerkaes: mozna to troche odwrocic i powiedziec ze X miesozercow dostalo oskary - miesozercy i miesozerki rulez. Chodzi o to w sumie no ze przeciez odtworca roli jokera nie dostal statuetki za to ze broni zwierzat i jest weganinem, tylko za to ze dobrze zagral. Co ma do rzeczy to ze broni zwierzat i jest weganinem i w ktorym momencie to oznacza ze weganie i weganki rządzą? Wlasnie nie rzadza bo
@Zgrywus1: Nie pisałem nic w obronie Spurek, ale nie dostrzegam w jej wpisie wnioskowania wegnizm => sukces.
Interpretuję to tak jakby Polska wygrała w siatkówkę i jakiś Polak wyraził zachwyt z tego powodu. W takim przypadku również nie dostrzegam wnioskowania Polak => sukces
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emerkaes: w sumie pewnie masz racje jesli chodzi o wypowiedz Spurek, ja sie skupilem akurat na wypowiedzi Lisa jak ja mozna tutaj uargumentowac, z czego wynika. W zadnym wypadku nie zarzucam ci bronienia pani Spurek, w zasadzie nie widze czym ci to moglem zasugerowac
@Jomahajomaso: niech jej ktos podsunie link do tego filmu '365 dni'. ciekawe czy zewrze jej styki, bo z jednej strony scenariusz od baby, rezyseruje baba, ale jednak gwalco we filmie ¯\_(ツ)_/¯ skoro dojenie krow to gwalt na zwierzetach, to ciekaw jestem jak sie odniesie to tej produkcji xD
@Jomahajomaso: Mieszka taki aktor w willi z 154 sypialniami, prywatne samoloty, samochód hamerykański, lansik na Oscarach i gada o mleku, które kradniemy krowom. U nas mamy babcie co to szalały za młodu, a na starość z kościoła nie wychodzą. I do jednych i do drugich mam dokładnie takie samo podejście, wysłucham, zjem dobrego steka i dam na WOŚP.