Wpis z mikrobloga

@rorf46: Problem jest w tym, żę odni od PiSu są niezależni i robią tutaj za pożytecznych idiotów. Może problemy z kasą każą się zbliżać do partii rządzącej w nadziei, że jakaś kasa w końcu skapnie.
  • Odpowiedz
@YgoR:

Czyli według Ciebie to Sośnierz pisze nagłówki do materiałów wRealu24?


pewnie nie. pytałeś skąd tag konfederacja więc wyjaśniam, że z powodu sośnierza, którego można zobaczyć na miniaturce
  • Odpowiedz
@Amatorro: jeśli oni za to nie dostają kasy, to są frajerami. Ale bardzo możliwe, że dostają, bo wcześniej sporadycznie jechali po sędziach, tego określenia praktycznie w ogóle nie stosowali w ostatnim czasie, aż nagle taka eksplozja.
  • Odpowiedz
Z jakiegoś powodu otagowałeś #konfederacja, więc spieszę wyjaśnić że to NCzas jest telewizją oficjalnie powiązaną z Konfederacją, nie wRealu24.


@YgoR: no to wyjaśnij czemu Marcinek lata za Krulem jak piesek i wciskali dosłownie do ryja Konfę przed wyborami w co drugim nagraniu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WodzNaczelny: Może dlatego, że Konfa dobrze się klika? Może dlatego, że Konfie zależy na obecności we wszystkich mediach internetowych? Nie wiem, wiem natomiast że tylko NCzas oficjalnie kooperuje z Konfą.
  • Odpowiedz
Może dlatego, że Konfa dobrze się klika?


Nie, klika się średnio, tylko kuce czytają po 30-tu latach wysrywy krulefskie.

Może dlatego, że Konfie zależy na obecności we wszystkich mediach internetowych?


@YgoR: nie zależy, inaczej chodziliby po wszystkich mediach a nie siedzieli tam gdzie im liżą dupy
  • Odpowiedz
Chodzą po wszystkich mediach, które ich zaproszą - polecam śledzić tag #raportkonfederacji by się o tym przekonać.


@YgoR:
1. Nie chodzą, wielokrotnie np. portale lewicowe zapraszały ich i odmawiają. Odmawiają też debat.

2. Nie zamierzam śledzić tagu gdzie jest kucospęd fapiących do foliarzy.
  • Odpowiedz
  • 0
@rorf46 To, że TVP wypromował "kastę", to nie znaczy, że część sędziów nie jest, zresztą sama się tak nazwała. Rokita dał temu wyraz w wypowiedzi dla TVN.
  • Odpowiedz
@Volki: kolejny konfedepisowiec... przecież każdy wie, że to słowo ma obrażać sędziów. ;) z tego co wiem, to jakaś jedna osoba rzuciła tym słowem i potem za to zresztą przepraszała.
  • Odpowiedz